• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oldu o zaman ben yatıyorum :D
millet şey sanacak beni (bip bip) :D kaan yanlış anlama sana atmadım diye izlediğim yeri zaten biliyorsun ayrıca çevirisini yapan fansub seninde çok takıldığın yer bildiğim kadarıyla iste 720p indiriyim 23bölümü upload edeyim yalnız ttnetliyim ben 1ay sonra upload işi biter :D

millet şey sanacak beni (bip bip) :D kaan yanlış anlama sana atmadım diye izlediğim yeri zaten biliyorsun ayrıca çevirisini yapan fansub seninde çok takıldığın yer bildiğim kadarıyla iste 720p indiriyim 23bölümü upload edeyim yalnız ttnetliyim ben 1ay sonra upload işi biter :D

Tabiiii tabiiii... bende diyordum Kaya'ya supriz yapiyim mangayi ceviriyim onun icin... hey gidi hey...

Tamam saka bir yana, Code Geass izlemeyen var mi !? Direk liste basi yapsin. Ne varsa eski animelerde var. Kefilim bu seriyede. Evde olsam tanitim yapicam ama degilim... telefondaki uygulamada bazi animeler yok. Canim sıkıldı bende clannad baslicam birazdan... sabaha kadar anime akar.

Bu arada gece izlemeniz icin, 4 sayfa once onerdigim Another tavsiye ederim. 12 bolumluk gerilim korku turunde anime.

Tamam saka bir yana, Code Geass izlemeyen var mi !? Direk liste basi yapsin. Ne varsa eski animelerde var. Kefilim bu seriyede. Evde olsam tanitim yapicam ama degilim... telefondaki uygulamada bazi animeler yok. Canim sıkıldı bende clannad baslicam birazdan... sabaha kadar anime akar.

Bu arada gece izlemeniz icin, 4 sayfa once onerdigim Another tavsiye ederim. 12 bolumluk gerilim korku turunde anime.
sende clannad izleyenler gibi dango dango diye tutturma sonra kaan :P ben pek sevmedim o seriyi neden bilmiyorum bu arada dediğin gibi ne varsa eskilerde var.

sende clannad izleyenler gibi dango dango diye tutturma sonra kaan :P ben pek sevmedim o seriyi neden bilmiyorum bu arada dediğin gibi ne varsa eskilerde var.

After story de mi seyrettin mi !? Ben ano hana dedigimde bana clannad onerdiler. Bakicaz artik nasilmis.

Geri