• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yazın önerdiklerim için bahane üret bakayım birde? :D

----------

kaan bak ne buldum imzaya koysammıki sana her gün acı çektiririm.:dnc:

tumblr_lpexfvCAZL1qbsgvio1_500.gif

Kendime o tarz bir imza yapucam zaten...

bana sorarsan eski avatarın ve şuan ki imzan çok hoştu bide sen gif kullanamıyorsun değilmi ? :D

Hmm... Sana oreimo izle dedim ve bana gif vericeksin sanırım. *kira ^^ Doğrumu bildim !? :D

Ayrıca Ano Hana anmak istiyorum biraz, izlemediğim bir animeden imza yapmak ne kadar doğru bilmem...

Hmm... Sana oreimo izle dedim ve bana gif vericeksin sanırım. *kira ^^ Doğrumu bildim !? :D

Ayrıca Ano Hana anmak istiyorum biraz, izlemediğim bir animeden imza yapmak ne kadar doğru bilmem...
cidden çok hoştu ama avatar ve imzan ayrıca izlesende izlemesende bir şey kaybedeceğin bir anime değil o karakterin bulunduğu anime :D

ps:bilemedin :D

Hop yakaladım :D Sen benim güzel imza kullanmamı istemiyorsun, ondan eski kötüyü kullan diyorsun... Seni seni.... Kendime ultra hiper süper bir imza ve avatar yapiyimde gör sen!!
o sonucu nasıl çıkardın anlamış değilim ultra hiper süper imza ve avatarı nasıl yapacaksın bakayım :D

Fairy Tail Spoiler
Kagura erzayı ezdi, kaldı ki bunu ben bile tahmin etmiştim. Kılıcını kınından çıkartmadan ezdi hemde işte orası beni şaşırttı. Arkadan kılıcını çekmemelisin diye bağırıyorlardı, nasıl bir konusu var acaba onun, gerçekten çok merak ettim.

Ama herkezin bildiği ve tahmin ettiği gibi, ordaki kan erzaya değil, Kaguraya ait. Arkadan minerva (sanırım adı buydu) geldi ve kagurayı deşti... Yapma bunu... Bu kadar alçak olma...

Ama bu Fairy Tail sonuçta, belli olmaz. Tam arc bitti derken Acnologia geldi dağıttı ortalığı... Belli olmaz hiç birşey...

Burda manga takip eden yok sanırım... Kenichi de yazıcaktım ama vazgeçtim... Fairy Tail gene popüler seri onu okumuyorlarsa kenichi ne alaka...

Ben manga sitelerine dönüyorum T_T

Burda manga takip eden yok sanırım... Kenichi de yazıcaktım ama vazgeçtim... Fairy Tail gene popüler seri onu okumuyorlarsa kenichi ne alaka...

Ben manga sitelerine dönüyorum T_T
naruto mangasına başladıktan sonra animesinden zevk almaz oldum o yüzden izlediğim serilerin mangasına bakmıyorum hatta one piece mangasına başlamamak için kendimi zor bile tutuyorum diyebilirim.

sapanla kovalarım seni nereye gidiyorsun ? :spn:

naruto mangasına başladıktan sonra animesinden zevk almaz oldum o yüzden izlediğim serilerin mangasına bakmıyorum hatta one piece mangasına başlamamak için kendimi zor bile tutuyorum diyebilirim.

sapanla kovalarım seni nereye gidiyorsun ? :spn:

Sorun orda zaten, manga okumamın tek sebebi, animasyonların benim hayal gücümden kötü olması. Seslendirmelerin bana göre berbat olması.

Bak sana sonuna kadar tavsiye ederim, Kenich oku, Air Gear oku, Pandora Hearts oku (kaldıki %100 kefilim bu seriye). Ama bunların animelerine yaklaşma sakın, şuan ben sadece bir sahne bile gördüğüm için kenichi bırakasım geldi. Apachai'nin sesine şahit olduktan sonra hayattan soğudum........

Sorun orda zaten, manga okumamın tek sebebi, animasyonların benim hayal gücümden kötü olması. Seslendirmelerin bana göre berbat olması.

Bak sana sonuna kadar tavsiye ederim, Kenich oku, Air Gear oku, Pandora Hearts oku (kaldıki %100 kefilim bu seriye). Ama bunların animelerine yaklaşma sakın, şuan ben sadece bir sahne bile gördüğüm için kenichi bırakasım geldi. Apachai'nin sesine şahit olduktan sonra hayattan soğudum........
bana göre bir çok seride seiyuu seçimi gayet başarılı ayrıca sağlam serilerin çoğu türkçeye çevrilmiyor ingilizcemde o kadar iyi değil malesef mangaya başlarsam büyük serilerin dışında okuyacağım ilk seri initial d olur sanırım.

bana göre bir çok seride seiyuu seçimi gayet başarılı ayrıca sağlam serilerin çoğu türkçeye çevrilmiyor ingilizcemde o kadar iyi değil malesef mangaya başlarsam büyük serilerin dışında okuyacağım ilk seri initial d olur sanırım.

Çok içli konuştın be... Git ingilizce çalış bak bana güven çok faydası olucak :D

Geri