• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Duygulanmıyor musun !?

Kastettiğim. Ben şahsen resimlerle bile tüylerim diken diken oluyor...
sana finalini lzledikten sonra ne dediğimi hatırlıyorsun değilmi beni bu kadar ağlatan ilk anime oldu yüzümü yıkamak zorunda kaldım demiştim resmi görünce duygulanmak değilde izlediğim sırada çok duygulandırdı hani biri gelipde bu animede ben hiç duygulanmadım gözümden yaş gelmedi desin insan demem ben ona harbi diyorum. hele o en sondaki oyun sahnesi abi hatırlattın şimdi bana ne yapayım seni :D

sana finalini lzledikten sonra ne dediğimi hatırlıyorsun değilmi beni bu kadar ağlatan ilk anime oldu yüzümü yıkamak zorunda kaldım demiştim resmi görünce duygulanmak değilde izlediğim sırada çok duygulandırdı hani biri gelipde bu animede ben hiç duygulanmadım gözümden yaş gelmedi desin insan demem ben ona harbi diyorum. hele o en sondaki oyun sahnesi abi hatırlattın şimdi bana ne yapayım seni :D

Müziği dinledim şimdi, gene fena oldum be... Yani anlatamam sana, bir daha izlesem şimdi gene ağlarım hüngür hüngür eminim bundan.

Neyse kafa dağıtmam lazım, Nyan Koi ardından Toradora...

Nichijou

Sekiz yaşında bir profesör, sadece şirin görünmesi için arkasına kurmalı saatlerin arkasındakilere benzeyen bir anahtar koyulmuş robotuyla neler yaşayabilir? Ya robotun küçük ayak parmağında bile gizlenmiş şekerlemeler varsa?

Sıradan bir okul da ki tuhaflıklarıyla her gün farklı bir olay yaşayan öğrencilerle dolu... Okula keçisinin üzerinde gelen ve hizmetçisiyle dolaşan bir öğrenci, çok çeşitli silah ve cephaneyle dolaşan kız arkadaşı...

Ayrıca üç sınıf arkadaşı kız ve bu kızların birbirlerinden farklı tarzları ile kendilerini şaşırtıp komik maceralarıyla geçen günler... Mai'nin Yuuko'ya yaptığı anlaşılmaz şakaları, Yuuko'nun Mio'nun başına tam bir baş belası olması ile...

Farklı kişiliklerle dopdolu bir hikâye böylece başlar...

Müziği dinledim şimdi, gene fena oldum be... Yani anlatamam sana, bir daha izlesem şimdi gene ağlarım hüngür hüngür eminim bundan.

Neyse kafa dağıtmam lazım, Nyan Koi ardından Toradora...
Zero no tsukaima gözünü korkuttu herhalde 4 sezon deyince :D ikisindende amv koyayım zero no tsukaima'yıda zamanının bol olduğu bir ara izlersin.

Toradora

Zero No Tsukaima
[video=youtube;1USZ_aflKW0]http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=1USZ_aflKW0[/video]

Yeni bir şeyler lazım. O çok eski :D
ya arkadaş o kadar anime önerdim sana birine bile bakmadın ayar oluyorum sana :D

----------

Yeni bir anime izlerken, eskisini tanıtmak istedim. Herzamanki gibi kısa ve eğlenceli bir seri ^^ Zaten benden uzun boylu seri tanıtımı görmezseiniz heralde...

Oreimo

30vy9tv.jpg

İsim: Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai (My Little Sister Can't Be This Cute)
Tür: Komedi, (sanırım birazda) seinen
Bölüm sayısı: 12

Kyousuke Kousaka 17 yaşında normal bir lise öğrencisidir. Hatırladığı kadarıyla, arasının her zaman kötü olduğu Kirino adında bir kız kardeşi vardır. Kız kardeşi Kirino, Kousaka’yı her zaman küçük görmekte ve onu reddetmektedir.

Birgün Kousaka evde, üzerinde “Hoshikuzu Witch Merle” yazan bir DVD bulur. Kapağını açtığındaysa oldukça şaşırır çünkü içerisinde “Imouto to Koishiyo!” yani “Kızkardeşle Aşk Yap!” adlı, yetişkin içerikli bir video oyunu bulur. Bunun kime ait olduğunu bulmaya çalışan Kousaka, DVD’nin kız kardeşine ait olduğunu öğrendiğinde şok geçirir.

Kaynakça;
türkanime

......................

Aslında söylenicek fazla birşey yok. Sonunu beğenmesemde çoook şirin bir seri olduğunu söylemek istiyorum sadece. Ama umarım yanlış anlama yaratmaz size seri. Ensest birşey yok ortada bunu bilerek başlayın lütfen seriye. Aşağıda küçük bir amv paylaşıcam hatta. Artık puanlama yapmak istemiyorum, kendiniz izleyip yorum yapmanız daha hoş olur. Zaten dediğim gibi kısa seriler paylaşıyorum.

Belki izleyen olurda beğenir diye paylaşıyorum, ikinci sezonun Nisan 2013'te çıkması bekleniyor =))

Amv;
haha kaan nasıl bir seridir bu böyle iki kardeş biri erkek diğeri kız oturup erotik oyun oynayacaklardı ya :D

ps:ecchi yok animede umarım diğer bölümlerdede olmaz hoş gibi duruyor :D

ya arkadaş o kadar anime önerdim sana birine bile bakmadın ayar oluyorum sana :D

----------

haha kaan nasıl bir seridir bu böyle iki kardeş biri erkek diğeri kız oturup erotik oyun oynayacaklardı ya :D

Yok yok benim önerdiğim çoğu animede ecchi yoktur. Şirin sıcak hoş bir komedi sadece ^^

----------

kotam olmasa bakarım. okul ağında olan animeler sorun olmuyor da diğer türlü 5-10bölümde yavaşlıyor net

Neyse sorun olmaz sanırım uygulama önermem.

animeftw.tv

siteye üye olun sonra uygulamasını indirin. Ben yeni indirdim, s3'te flash player olmadığı için anime izleyemiyordum ama ilacımı buldum :3

kotam olmasa bakarım. okul ağında olan animeler sorun olmuyor da diğer türlü 5-10bölümde yavaşlıyor net
yazın önerdiklerim için bahane üret bakayım birde? :D

----------

kaan bak ne buldum imzaya koysammıki sana her gün acı çektiririm.:dnc:

tumblr_lpexfvCAZL1qbsgvio1_500.gif

Geri