• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Nyan koi! Simdi bitirdim. Coooook sirin bir seri. Komedi tarzi anime ve gercekten sesli guldum. Tanitimi sonra yapicam. Merak edenler amv baksin once. Youtube soyle yazin; my btches amv.

Nyan Koi!

408.jpg

Tür: Komedi
Bölüm Sayısı: 12

Lise ikinci sınıfa giden ve kedilere alerjisi olan Junpei Kousaka, bir gün okuldan eve doğru yürürken yanlışlıkla boş bir teneke kutusunu tekmeler ve şansına kedilerin tanrısının gardiyanı neko-jizou-sama'yı uyandırır.

Neko-jizou-sama yüzünden Junpei artık kedilerin ne dediğini anlayabilmektedir ve buna kendi ailesinin beslediği sinirli kedi Nyamusasu da elbette bir istisna değildir. Ancak eğer 100 kedinin dileğini yerine getirmezse, kendisi de bir kediye dönüşecektir.

.....................................

Dediğm gibi çook şirin bir seri. Yer yer sesli güldüğüm oldu, yoğun olarak Kotone'nin bulunduğu sahneler ve kaplıca sahnesi. Ama ne biliyim, anime izlemeyi neden bıraktığımı hatırlattı bana. Sonunu sevmediğm ikinci bir anime. Mükemmel demiyorum, ama boş zamanlarınızda canınız sıkılırsa açın izleyin, şahsen dün gece ben öyle yaptım ^^ Amv aşağıda, ecchi falan yok öyle yanlış anlamayın animeyi ^^

-------------------------------------------------------------------------

Bu arada birileri onepiece'e marineford savaşından sonra dahada bağlandığını söylemişti. Sanırım o savaş şu savaş oluyor. Şahsen ben bunu seyrettikçe başlamak istiyorum ama bir türlü cesaretimi toplayamıyorum,çok bölüm var.

Eğer ilerde başlarsam bilinki bunun tek sebebi, bu lanet olası amv ve lanet olası karizması olan arkadaş Shanks olucak....

Son düzenleme:
Nyan Koi!

408.jpg

Tür: Komedi
Bölüm Sayısı: 12

Lise ikinci sınıfa giden ve kedilere alerjisi olan Junpei Kousaka, bir gün okuldan eve doğru yürürken yanlışlıkla boş bir teneke kutusunu tekmeler ve şansına kedilerin tanrısının gardiyanı neko-jizou-sama'yı uyandırır.

Neko-jizou-sama yüzünden Junpei artık kedilerin ne dediğini anlayabilmektedir ve buna kendi ailesinin beslediği sinirli kedi Nyamusasu da elbette bir istisna değildir. Ancak eğer 100 kedinin dileğini yerine getirmezse, kendisi de bir kediye dönüşecektir.

.....................................

Dediğm gibi çook şirin bir seri. Yer yer sesli güldüğüm oldu, yoğun olarak Kotone'nin bulunduğu sahneler ve kaplıca sahnesi. Ama ne biliyim, anime izlemeyi neden bıraktığımı hatırlattı bana. Sonunu sevmediğm ikinci bir anime. Mükemmel demiyorum, ama boş zamanlarınızda canınız sıkılırsa açın izleyin, şahsen dün gece ben öyle yaptım ^^ Amv aşağıda, ecchi falan yok öyle yanlış anlamayın animeyi ^^

-------------------------------------------------------------------------

Bu arada birileri onepiece'e marineford savaşından sonra dahada bağlandığını söylemişti. Sanırım o savaş şu savaş oluyor. Şahsen ben bunu seyrettikçe başlamak istiyorum ama bir türlü cesaretimi toplayamıyorum,çok bölüm var.

Eğer ilerde başlarsam bilinki bunun tek sebebi, bu lanet olası amv ve lanet olası karizması olan arkadaş Shanks olucak....

bendim marineford savaşını söyleyen :D ama bir yanlışlık var ben marineford savaşından sonra bağlandığımı ondan önce sadece zaman geçirmek için sıkıla sıkıla izliyordum.

bu arada lanet olsun sana ore no imouto çok hoş bir seriydi arkadaş sen hiçmi kötü serileri önermezsin anlamıyorumki ha bide martta yeni sezonu çıkacak animeler arasında bulunuyor ore no imouto.

bendim marineford savaşını söyleyen :D ama bir yanlışlık var ben marineford savaşından sonra bağlandığımı ondan önce sadece zaman geçirmek için sıkıla sıkıla izliyordum.

bu arada lanet olsun sana ore no imouto çok hoş bir seriydi arkadaş sen hiçmi kötü serileri önermezsin anlamıyorumki ha bide martta yeni sezonu çıkacak animeler arasında bulunuyor ore no imouto.

Oreimo kısaca. Beğenmene sevindim, zaten fazla izlemiyorum izlediklerimide birilerinin beğenmesi hoşuma gidiyor ^^

Keşke sadece op, bleach ve naruto değilde onlardan daha güzel serilerde türkçeye çevirilse... Mangaya başlamanı istiyorum ve %100 eminim önericeklerimi beğeniceksin...

Nichijounun ingilizce alt yazılı ilk 10 bölümünü warez bölümüne upload ettim isteyen oradan indirebilir.

geçen yıl en çok konuşulan animelerden biri sao oldu bu yılda kendi türü içerisinde en çok konuşulan animelerden biri "Maoyuu Mao Yuusha" olabilir tavsiyem animeye bir göz atın daha 2bölümü yayınlandı 13bölüm olacakmış zaten benim hoşuma gitti ama yavaş ilerliyor.

geçen yıl en çok konuşulan animelerden biri sao oldu bu yılda kendi türü içerisinde en çok konuşulan animelerden biri "Maoyuu Mao Yuusha" olabilir tavsiyem animeye bir göz atın daha 2bölümü yayınlandı 13bölüm olacakmış zaten benim hoşuma gitti ama yavaş ilerliyor.

O değilde Op e başlamayanlar başlasın bence :D yarında yeni bölüm çıkacak ama bi kaç bölüm sıkıcı olacak diyolar tam emin değilim yani :D

580. bölüm bugün çıktı olaylar olaylar :D Bölümlerden korkmayın zaten kendiniz daha çok olsun diye isteyeceksiniz bi zamandan sonra :D

Nerede kamıştık ?
Naruto da en son birini bıçaklıyorlardı.Eleman dördünü öldürüp yedisini hastenelik edip bi tepe edriyın diye bağırıyordu elleri kanlı ne oldu flimin sonu ?

Guilty Crown, pembe saçlı kız inori ilgimi çekti. Biraz araştırdım, Code Geass'ın yazarı ve Death Note'un yönetmeni varmış işin içinde... İlgimi çekti şimdik...

Finallerden sonra nichijou sonra guilty crown izlemeye karar verdim bende. Son animelerim olucaklar ^^ Sıkıldım... Manga geri dönücem, hepinizi beklerim <3

Guilty Crown, pembe saçlı kız inori ilgimi çekti. Biraz araştırdım, Code Geass'ın yazarı ve Death Note'un yönetmeni varmış işin içinde... İlgimi çekti şimdik...

Finallerden sonra nichijou sonra guilty crown izlemeye karar verdim bende. Son animelerim olucaklar ^^ Sıkıldım... Manga geri dönücem, hepinizi beklerim <3
Nichijouyu izlemeyi planlaman çok isabetli bir karar pişman olmayacaksın :)

Geri