• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Deadman Wonderland

Bir önceki yazdığım yorumu okudun mu onunla ilgili !? Seri bitti fakat anlamı yok, yani aslında bitmemesi lazımdı ama bitirdiler, yarım bıraktılar. Keşke başlamasaydın, üzülüceksin. Harika bir seri, ama üzülüceksin.....

Bir önceki yazdığım yorumu okudun mu onunla ilgili !? Seri bitti fakat anlamı yok, yani aslında bitmemesi lazımdı ama bitirdiler, yarım bıraktılar. Keşke başlamasaydın, üzülüceksin. Harika bir seri, ama üzülüceksin.....
dur kaan ayda yılda bir anime izliyor zaten onuda bıraktırma doruğa :P izle doruk izle süperdir o :P

dur kaan ayda yılda bir anime izliyor zaten onuda bıraktırma doruğa :P izle doruk izle süperdir o :P

Yok o konuda sorun yok kesinlikle süper, ama sonu yok. Zevk alamıyacak.

Onun yerine Code Geass izlemediyse onu izlesin, sonu var en azından. Yada başka birşeyler. Bin anime içinden şöyle sonu olmayanları seçmesin kötü oluyor... =((

Mangasına başlıyacaktım ama farkettim ki ayın 28inde sene-i devriyesini yapıcak, durdurmuşlar çıkarmayı. İçimde büyük ukte oldu şahsen benim...

Yok o konuda sorun yok kesinlikle süper, ama sonu yok. Zevk alamıyacak.

Onun yerine Code Geass izlemediyse onu izlesin, sonu var en azından. Yada başka birşeyler. Bin anime içinden şöyle sonu olmayanları seçmesin kötü oluyor... =((

Mangasına başlıyacaktım ama farkettim ki ayın 28inde sene-i devriyesini yapıcak, durdurmuşlar çıkarmayı. İçimde büyük ukte oldu şahsen benim...
bir çok animenin sonu yarım yada tatmin edici değil code geass'da öyle bana göre sonunda soru işareti bırakıyor bazen sana hak veriyorum manga takip etme konusunda :D

bir çok animenin sonu yarım yada tatmin edici değil code geass'da öyle bana göre sonunda soru işareti bırakıyor bazen sana hak veriyorum manga takip etme konusunda :D

Code Geass sonunda hiçbir terslik yok. Konu çok güzel bağlandı. Ayrıca ordaki soru işareti olayın güzelliği, deadmande soru işareti yok sanki diğer bölüm için 4 sene ara verilmiş gibi. Bir son yok onda.

Code Geass sonunda hiçbir terslik yok. Konu çok güzel bağlandı. Ayrıca ordaki soru işareti olayın güzelliği, deadmande soru işareti yok sanki diğer bölüm için 4 sene ara verilmiş gibi. Bir son yok onda.
bende soru işareti bırakması olumsuz etki bıraktı diyemem kesinlikle konusu ve işleyişi süperdi ben sadece onu örnek olarak gösterdim bir çok anime duruma göre başka bir sezonda konusu olsun diye soru işaretiyle veya yarım bırakılıyor.

bende soru işareti bırakması olumsuz etki bıraktı diyemem kesinlikle konusu ve işleyişi süperdi ben sadece onu örnek olarak gösterdim bir çok anime duruma göre başka bir sezonda konusu olsun diye soru işaretiyle veya yarım bırakılıyor.

Yarım bırakma anlayışımız farklı. Deadmen izlede bir acı çek o zaman :D

daha önce baktığım bir anime konusu itibari ile hoşuma gitmemişti iyikide hoşuma gitmemiş sen yerden yere vuruyorsan bu animeyi vardır bir şey :D

Lan yerden yere vurduğum anime değil onu yarım bırakın haysiyetsizler :D

Neyse Doruk izliyince oda yorum yapar. Animede sorun yok, tek sorun bitmemesi...

Şu forumda en çok merak ettiğim şeylerden biri kayanın nasıl biri olduğu. Yaşı boyu kiosu falan merak ediyorum. Çok gizemli takılıyor :D

Geri