• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler durun yeni bir müşterimiz var. Kaya iyi ilgilen Qs arkadaşımız ile, kaybetmeyelim hemen. Saçma sapan konuşma sakın :D

Beyler Hellsing Dawn 3 falan nezmn cıkıcak bilen varmı

Beyler durun yeni bir müşterimiz var. Kaya iyi ilgilen Qs arkadaşımız ile, kaybetmeyelim hemen. Saçma sapan konuşma sakın :D
alındım kaan :agla

Beyler Hellsing Dawn 3 falan nezmn cıkıcak bilen varmı
benim bilgim yok maalesef sao hakkında bir şeyler sorsan cevap verebilirdim.

kaan araştırma ve bilgilendirme bölümü sana ait arkadaşa yardımcı ol bi zahmet.

Sao hakkında herşeyi biliyorum sadece sohbet amaçlı arkadaşlar :D

Bedava ama :D

----------

Deadman Wonderland'e lanet okuma günleri düzenlemeyi düşünüyorum böyle bittiği için. katılmayı düşünen var mı ?

Beğenmediğinden mi lanet okuyorsun yarım kaldığı için mi !? Ben cabı biliyorum sen Kaya özelden at cevabı
:ent

Bu arada mangasına devam et istersen ama oda bir senedir yeni böüm çıkarmıyor. Genede idare eder seni, özlem gider bence

Beğenmediğinden mi lanet okuyorsun yarım kaldığı için mi !?
Ben cabı biliyorum sen Kaya özelden at cevabı
:ent

Bu arada mangasına devam et istersen ama oda bir senedir yeni böüm çıkarmıyor. Genede idare eder seni, özlem gider bence
ne demek istedin biraz daha açık söylermisin ? :D

Geri