• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Senin sövmenden bir şey olmaz zira pek küfür bildiğini zannetmiyorum :D Bkz. öküz, deli, mal, klozet kapağı, soyunmak, tuvalet kapısı açıkken tuvaletini yapmak (muhtemelen senin için en ayıbı buydu :D) gibisinden sanırım :D
hayal gücünün sınırı yoktur emin ol aklına gelmeyecek küfürler söylebilirim :D

bu nası anime manga muhabbet konusu lan :D
anime ve mangacıların muhabbet konusu :D

Sınırlarını maksimum zorlasan, taşı çatlatsan suyunu çıkarsan en fazla senden "manyak" çıkar herhalde :D

durum ciddi sağ el takılmaktan balataları sıyırmış her şeyi o biçim anlıyor :D
Yok deyip diyebileceğin maksimum küfür o da ondan dedim :D O sağ el dediğin şeyin o kadar manyağı bir adam değilim de en azından o normal bir durum ya kafalara ne demeli ? :D

Geri