• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şanslıyız aslında ^^

kayu-pepe ile büyümüyoruz :)

Yemin ediyorum kuzenlerime bir ara CD'ye çekip izletmeyi düşünüyorum benim izlediklerimi. Bak illaki pokemon-digimon gibi canavarlı şeyler olmasınada gerek yok. Tom ve Jerry, looney tunes yeterdi beni güldürmeye. Artık tom ve jerry seslendirmişler garip gurip işler yapmışlar mahvetmişler...

bilmiyordum öğrenmem iyi oldu :D

daha atlamadınmı lan 5. kattan ? odunla döverim seni.

Yuh kaya, en son da yapan kişiler bile yazıyor müziklerle birlikte :D Hatta hangi yarışma için gönderildiği bile yazıyor :D

bilmiyordum öğrenmem iyi oldu :D

daha atlamadınmı lan 5. kattan ? odunla döverim seni.
Mozşistmsitsitsitsn yaaaaaaaaaa :D

Yemin ediyorum kuzenlerime bir ara CD'ye çekip izletmeyi düşünüyorum benim izlediklerimi. Bak illaki pokemon-digimon gibi canavarlı şeyler olmasınada gerek yok. Tom ve Jerry, looney tunes yeterdi beni güldürmeye. Artık tom ve jerry seslendirmişler garip gurip işler yapmışlar mahvetmişler...

Aynen öyle eski lezzeti yok artık hiçbirşeyin.Keşke ama keşke o yıllara geri dönsem önüme çikolatamı alıp tüplü televizyonun önüne oturup pokemon beklediğim günlere keşke geri dönsem

YOKA RTIK !!! Yorumda kesinlikle haklı adam animesi yapılmalı ve kesinlikle listemin en başına bile alırım. Belki kaya beyfendilerde bakar anime olursa :O

ADAMSIN EMRE !!!

ALın buda son amv, uykum geldi... Kesinlikle Minato, anime dünyasında yaratılmış en yakışıklı, en karizma ve en iyi gülüşe sahip karakter <3 Keşke naruto ölsede sadece minato hakkında bölümler yayınlansa. =((

Geri