• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hoşuma gidenleri paylaşıyordum Kaan ama rahatsız olduysan paylaşmam bir daha :(

Hoşuma gidenleri paylaşıyordum Kaan ama rahatsız olduysan paylaşmam bir daha :(

Yok canım bende paylaşıyorum bazen ama çok olmuş, konuşmak-sohbet etmek yerine video koyulmaya başlandı onu vurgulamak istedim.

Ama sende haklısın Witch Hunter - Need a Girl - Girls of Wilds - Pandora Hearts - Assasination Classroom... Hiç biri çıkmıyor ki muhabbet oluşturalım...

Ula naruto yetmezmiş gibi sasuke de hokagelik için tutturmaz mı ? :D

----------

​Ayrıca hokagelerin girişleri çok havalı oldu :D

Bak şimdi sana kızdım ama bunu paylaşmazsam olmaz. 31 Agustos'a az kaldı, sabırsızlıkla bekliyorum =))
Bu alttaki biraz spoiler içeriyor açıp açmamak size kalmış. Sadece müziği duymak bile yetti, içim bir hoş oldu tekrardan.

Savaş bittikten sonra NarutoxHinata + SakuraxSasuke toplu köy düğünü olacağı da hafiften belirlenmiş oldu sanki he :D

Ya allah askina biri su veletleri ceksin ortadan... Minatomun butun sahnelerini aliyor kabiliyetsiz, cibiliyetsiz, yerini bilmez veletler :@

Ya allah askina biri su veletleri ceksin ortadan... Minatomun butun sahnelerini aliyor kabiliyetsiz, cibiliyetsiz, yerini bilmez veletler :@
He ya onlar 2 bölüm öncesine kadar vay ölüyorum vay chakram bitti derken hokageler gelince nasıl birden canlandılar :D Sizin enerjiniz yok yatın bir kenarda biz de adam akıllı dövüş izleyelim :D

He ya onlar 2 bölüm öncesine kadar vay ölüyorum vay chakram bitti derken hokageler gelince nasıl birden canlandılar :D Sizin enerjiniz yok yatın bir kenarda biz de adam akıllı dövüş izleyelim :D

Ya dort tane hokage gelmis oraya mezarlarindan kalkip. Ulan edepsizler birazr rahat birakin be...

Keske buyuk bir patlama olsa, hepsi ölsede alan bi acilsa bi ferahlasa soyle genis genis dovusse hokageler :d

Bak şimdi sana kızdım ama bunu paylaşmazsam olmaz. 31 Agustos'a az kaldı, sabırsızlıkla bekliyorum =))
Bu alttaki biraz spoiler içeriyor açıp açmamak size kalmış. Sadece müziği duymak bile yetti, içim bir hoş oldu tekrardan.
kaan filmi çıkacakta nete düşmesi ne kadar sürecek hiç düşündün mü ? :D

Naruto'ya gelelim şaka gibi bir bölümdü gerek çizimleri gerek sasukenin hokagelik için tutturması

sasukenin geldiği sahnedeki çizimleri kim yaptı merak ediyorum aynı şekilde son sayfadaki sakura çizimide aceleye getirilmiş bir sayıydı belli ki.

ha bide naruto malının hala sakuraya yanık olması beni ayar etti ölmedi gitti şu sakura.

kaan filmi çıkacakta nete düşmesi ne kadar sürecek hiç düşündün mü ? :D

Naruto'ya gelelim şaka gibi bir bölümdü gerek çizimleri gerek sasukenin hokagelik için tutturması

sasukenin geldiği sahnedeki çizimleri kim yaptı merak ediyorum aynı şekilde son sayfadaki sakura çizimide aceleye getirilmiş bir sayıydı belli ki.

ha bide naruto malının hala sakuraya yanık olması beni ayar etti ölmedi gitti şu sakura.

Work and travel diye bir olay varmış, yeni duydum bende. Film de ağustosta çıkıcak. Neden olmasın !?

Usagi Drop (Bunny Drop), biraz önce başladım 6 bölüm bitti. Çok şirin bir anime, bitirince tanıtımınıda yaparım. Tavsiye ediyorum gene tabiki, saçma sapan fantazilerden, aksiyondan sıkıldıysanız, 11 bölümlük sıcacık, hayatın gerçekleriyle yogurulmus bir anime. Baya sevdim ^^

Vazgeçtim size tanıtım yapmıcam isteyen izler. Kısa özet sadece. ^^

Daikichi, dedesinin ölümü üzerine annesi bile belli olmayan gayrimeşru çocuğu, Rin'i, hiç kimse istemediği ve bakmaya çekinip utandığı için yanına alır ve bakmaya başlar.

11 bölümlük çok tatlı bir anime. Saçma sapan fantazilikler yok, hayatın içinden alınmış, komedi ağırlıklı ve hafif dram içeren bir anime. Özellikle kızın durumu beni etkilemişti baya ama burdan, bu animeyi ano hana ile kıyaslayanlara sesleniyorum. Çok küfür yediniz benden...

Vazgeçtim size tanıtım yapmıcam isteyen izler. Kısa özet sadece. ^^

Daikichi, dedesinin ölümü üzerine annesi bile belli olmayan gayrimeşru çocuğu, Rin'i, hiç kimse istemediği ve bakmaya çekinip utandığı için yanına alır ve bakmaya başlar.

11 bölümlük çok tatlı bir anime. Saçma sapan fantazilikler yok, hayatın içinden alınmış, komedi ağırlıklı ve hafif dram içeren bir anime. Özellikle kızın durumu beni etkilemişti baya ama burdan, bu animeyi ano hana ile kıyaslayanlara sesleniyorum. Çok küfür yediniz benden...
sen küfür biliyormusun ? terbiyeli iyi yetişmiş aile çocuğu sanıyorduk seni biz :P

bittim buna :D

nfy4s.jpg

[sıze=2]bittim buna :d

[spoıler][ımg]http://p1305.hizliresim.com/19/t/nfy4s.jpg[/ımg][/spoıler][/sıze]

ahahahah :D :D

Bu arada belki fikrimi sevip
"Usagi Drop" izlemeyi düşünenlere sesleniyorum, sakın mangasını okumayın. Ne bir yorum getiricem ne başka birşey.

Son düzenleme:
Geri