• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Pist aranizda degisen VPN nasil duzeltilir bileniniz var mi gencler. Telefondan bahsediyorum, s3!? Umit abiye sordum gerci ozelden ama rahatsiz ettim gibi hissettim ya la simdi... Kaya gel buraya...

Hee konu sapmasin buda benden size kiyak;

All you need is kill

Arkadasimin bana onerdigi bir manga. Begenme garantisi veriyorum aksi durumda kaya size yemek ismarliyacak ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pist aranizda degisen VPN nasil duzeltilir bileniniz var mi gencler. Telefondan bahsediyorum, s3!? Umit abiye sordum gerci ozelden ama rahatsiz ettim gibi hissettim ya la simdi... Kaya gel buraya...

All you need is kill

Arkadasimin bana onerdigi bir manga. Begenme garantisi veriyorum aksi durumda kaya size yemek ismarliyacak ;)

ben seni öldü biliyordum kaan :D

All you need is kill

Bu bölümde senin önerdiğin mangaları okuyan bi bendim sen değerimi bilemedin :D

Bu bölümde senin önerdiğin mangaları okuyan bi bendim sen değerimi bilemedin :D

Sende bana kufur etmissindir, kac ay oldu witch hunter yeni bolum gelmeyeli !? Sene oldu mu !? :D

Pandora da bitiyor zaten kendimi ortada kalmis uvey evlat gibi hissedicem... yemin ediyorum zevk alarak okudugum butun seriler btiyor icine yandigim op-bleach-naruto tam gaz...

Neyse sen biliyon mu su vpn olayini cok makbule gecer bir link veya cozum vs... .((

All you need is kill

Geçen geldiğin gibi hemen gideceksen hiç uğraştırma beni :D

Yikil karsimdan kaya...

tumblr_mrych9spFJ1rqyq27o1_500.jpg

Awww yissss, 1 yil belkide aradan sonra yeni bölüm geldi Witch Hunter !!!! Emre gel lan kos :D

Ayrica pandora hearts da yeni bolum gelmis. Okumiyicam hemen sindire sindire, son final sonrasi okuyucam hepsini <3

All you need is kill 'in filmi çıktı abi ^^ Edge of Tomorrow :D Tom Cruise başrolde izlemek lazım :D

All you need is kill 'in filmi çıktı abi ^^ Edge of Tomorrow :D Tom Cruise başrolde izlemek lazım :D

Neden !? Death Note, Gantz, Dragonball cok tatmin edicimiydi ki bu olsun !?....

Cikan her filmde bir parcam ölüyor resmen. Mangayi takip ediyor musun bilmiyorum ama bir Rita ya bak sonra gel Emily Blunta bak... Ayrica illallah geldi orjinallik yoksunu filmlerden...

Manga erken biterse light novel yonelicem ama kesinlikle, asla ama asla, filme gitmiticem. Kaldi ki kesin, "hayir, kitaptan alinti degildir" diyebilmek icin degistire degistire gazliyorlardir ki anlami kalmiyor zaten serinin. Size iyi seyirler beyler :D

----------

LAN EMRE yardir oglum, witch hunter yeni bolum cikti gene :D Basladi bizimkiler birikmisleri cevirmeye :D

Geri