• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu konunun tekrar hortlamasından korkuyordum bende :D girip girip trollüyorum ama keyifli oluyo :D

Ahdjahgda lan zumbuk, sen kimsin lan senin yuzunden gidicem :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahdjahgda lan zumbuk, sen kimsin lan senin yuzunden gidicem :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kovuyorum ulan seni
oQzD4m.gif

Fiiiu uzun uzun zaman önce burdan Guilty Crown tavsiyesi almıştım ve anime evrenine çok güzel bir giriş yapmıştım. Var mı hafızasında bol esprili, façalı bir kötü kahramanı olan bir anime? Önerileri alalım bakalım...

yeni çıkan naruto shippuuden 362. bölüm yine hayal kırıklığı oldu :fireçizimleri beğenmedim. savaşların kalitesi çok düşüktü. obitonun sesi de oturmamış ayrıca

Fiiiu uzun uzun zaman önce burdan Guilty Crown tavsiyesi almıştım ve anime evrenine çok güzel bir giriş yapmıştım. Var mı hafızasında bol esprili, façalı bir kötü kahramanı olan bir anime? Önerileri alalım bakalım...
Eski nickin neydi ? kesin ben önermişimdir :D
yeni çıkan naruto shippuuden 362. bölüm yine hayal kırıklığı oldu :fireçizimleri beğenmedim. savaşların kalitesi çok düşüktü. obitonun sesi de oturmamış ayrıca
Söylemesen çıktığından haberim bile yoktu izleyelim bakim :D

Edit:Obito'nun sesi hxh 2011 de ki knuckle aynı ama hiç uymamış daha ilerde olacak olaylarada bakarsak o ses komedi :D çizimler kötüydü juubi yi daha iyi bekliyordum.

Son düzenleme:

Söylemesen çıktığından haberim bile yoktu izleyelim bakim :D

Edit:Obito'nun sesi hxh 2011 de ki knuckle aynı ama hiç uymamış daha ilerde olacak olaylarada bakarsak o ses komedi :D çizimler kötüydü juubi yi daha iyi bekliyordum.

juubi göründüğü sırada zaten ben bu ne ya dedim. bunun için mi kakashi filler serisi bitsin diye bekledim haftalardır dedim.

manga okumaya devam :) çünkü animeye bakınca çizimler niye eskisi gibi değil diye soruyu insan kendine ve heyecan yok şu anda animede. mangada işler kızıştı son 2 haftadır manganın bölümleri çok fena akıcı uzun soluklu bölümler çıkarmaya başladılar.

Gençler, Gulity Crown tadında bir anime var mı? Böyle fantastik, aksiyon falan. :)

Geri