• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oglum bırakın ya SnK'yı Noblesse çıktı!!! Bölüm gayet güzeldi :D Ama Rai tam olarak ne yaptı Frankenstein'ımıza merak ediyorum. Lord da ağzının payını verdi Urokai'ye :D :D :D

Zaten noblesse ve pandora ömrümü yedi, beklerken başka serileri bitiriyorum :D

M-21'e yaptığından yaptı gibime geldi bana, ama frankyden bu kadar hasar alması ilginçti... Belki görsellik, heyecan olsun diye yapmışlardır öyle. Sonuçta adam, şimdikine kıyasla daha güçlüydü orda.

Ayrıca Witch Hunter'da çıktı aynı zamanda. Lanet olsun diyorum ve bitiriyorum yorumumu, ben aylarca bu bölüm için mi bekledim !?

Eski yorumlara baktım, Kaya bana önermiş eskiden zaten animeyi, sanırım ilk çıktığı sıralarda. Neden takmamışım bilmiyorum :D

Neden abartılıyor dedin Kaya !? Ben aşırı derecede beğendim mangasını (her ne kadar anime hakkında yorum yapamasamda). İnanılmaz ilerliyor şuanda ve favorilerim arasına girdi bile o.0

Oyyyyşşşşş yeni bölümü gelmiş snk haberimiz yok. Mangareader çok yavaş ya, mangafox en iyisi gene...

Erwin'e ne oldu öyle ya, bir anda kaptı titan adamı ben bile şok oldum. Armin çok kötü damarlarına bastı yanlız adamalrın. Ama sanırım yalan söylüyordu Annie'nin sorguya alındığı konusunda, işkence görüceği falan. Sonuçta kristal formundaydı en son ve bildiğim kadarıyla içinden çıkaramadılar hala. Dikkatini dağıtmak için söyledi sanırım.

Reiner hala hayvan, tek tek indiriyor titanları. Berthold şuanda boşta ama, bakalım oda colossala dönüşüp katılcak mı savaşa.

İşin en can alıcı yeri, Eren annesini yiyen Titan ile karşılaştı. Ulan ben bile çok kötü hissettim... Acaba oda bizimkiler gibi içinde insan olan akıllı Titanlardan mı !?

İşte bu mükemmel ötesi olurdu o.0 Helal olsun resimi ayarlayana !!!

aBKwGAO_700b.jpg

Bölümde tek ben kaldım işe bak, ulan nasıl da heyecanlanmıştım SnK ile ilgili konuşucak adamlar buldum diye. İlla beni gavur forumlara atıcaksınız...

Çok güzel bir amv, hatta SnK ile ilgili gördüğüm en güzeli diyebilirim rahatlıkla.

Bölümde tek ben kaldım işe bak, ulan nasıl da heyecanlanmıştım SnK ile ilgili konuşucak adamlar buldum diye. İlla beni gavur forumlara atıcaksınız...

Çok güzel bir amv, hatta SnK ile ilgili gördüğüm en güzeli diyebilirim rahatlıkla.

Vallahi telif vermese bende amv işine giricem ama her müzik telif :(((

Noblesse çıktı !!!

Hayır yani amacın neydi şimdi, gösterip gösterip vermemek oldu mu !? Hani Rai'nin ağır yaralandığı savaş !? Hani Rai'yi etarnal sleep sokan savaş !? NERDE BUNLAR !!!

Ama olsun en azından sierra vardı, hastayım şu kızın shinwoo'ya olan ilgisine ve belli edişine. Rael'e cok pis kapak oldu o ayrı :D

Her ay, ayın 4-10'u arasında çıkan, 45-50 sayfalık bir manga. Toplamda 50 bölüm oldu ve halen daha en ufak bir ipucu bile vermedi, en azından ben anlamadım. Shingeki no Kyojin, ömrümü yedin, ÖMRÜMÜ !!

Vay be ne zamandır yorum atmıyordum şu konuya napıyonuz ? :D

Geri