• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayırrrrr abi kandırıldık!!!!!!!!! Çabuk git mangacow'un kendi sitesinden oku noblesseyi!!!! Son sayfasını koymamışlar diğer sitelereeeeeee :thr:

Ne kadar teşekkür etsem azdır ama buradan Kaya101'e teşekkürlerimi gönderiyorum.
Senin önerinle dün Guilty Crown'u izlemeye başlamıştım. Yaklaşık 5 dakika öncede bitirmiş bulunuyorum. Her ne kadar anime dünyasında yeni olsamda inanılmaz bir animeydi. İzlerken yerimden fırladığım, güldüğüm, hüzünlendiğim kısacası bana her türlü duyguyu yaşatan (yeri geldi sövdüm) bir animeydi. Karakterlerin karizması, çizimler ve hikaye hepsi harikuladeydi. İzlemeyen varsa hiç vakit kaybetmeden izlemeli. Hellsing'ten sonra güzel bir başlangıç oldu benim için.
Başka bilim-kurgu animesi önerin varsa hiç durma hemen söyle, anında izlemeye başlayacağım. :D

Ne kadar teşekkür etsem azdır ama buradan Kaya101'e teşekkürlerimi gönderiyorum.
Senin önerinle dün Guilty Crown'u izlemeye başlamıştım. Yaklaşık 5 dakika öncede bitirmiş bulunuyorum. Her ne kadar anime dünyasında yeni olsamda inanılmaz bir animeydi. İzlerken yerimden fırladığım, güldüğüm, hüzünlendiğim kısacası bana her türlü duyguyu yaşatan (yeri geldi sövdüm) bir animeydi. Karakterlerin karizması, çizimler ve hikaye hepsi harikuladeydi. İzlemeyen varsa hiç vakit kaybetmeden izlemeli. Hellsing'ten sonra güzel bir başlangıç oldu benim için.
Başka bilim-kurgu animesi önerin varsa hiç durma hemen söyle, anında izlemeye başlayacağım. :D
Klasik bi bleach var :) Death not ve naruto tavsiyelerimin başında geliyo ^^ One piece hiç katmıyorum o derece :D

Klasik bi bleach var :) Death not ve naruto tavsiyelerimin başında geliyo ^^ One piece hiç katmıyorum o derece :D

Yarın Death Note'a başlamayı düşünüyorum ancak Naruto, One Piece gibi animeler bölüm olarak çok ilerdeler. Açıkcası böyle olduğu içinde yetişeceğimi sanmıyorum ve hiç başlamamanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Sence ne yapmalıyım? :D

Ayrıca Full Metal Alchemist'e başlamayıda düşünüyorum. Bu anime hakkında ne düşünüyorsun?

Yarın Death Note'a başlamayı düşünüyorum ancak Naruto, One Piece gibi animeler bölüm olarak çok ilerdeler. Açıkcası böyle olduğu içinde yetişeceğimi sanmıyorum ve hiç başlamamanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Sence ne yapmalıyım? :D

Ayrıca Full Metal Alchemist'e başlamayıda düşünüyorum. Bu anime hakkında ne düşünüyorsun?

FMA da çok güzel animedir fakat naruto ve onepiece hakkındaki görüşlerine katılmıyorum eğer zamanın bolsa zaten anime kendine kitliyo seni sende peşinden gidiyon :D çok çabuk bitiyo ben 1.5 haftada naruto günceli yakaladım filleri geçerek tabi ^^

----------

FMA da çok güzel animedir fakat naruto ve onepiece hakkındaki görüşlerine katılmıyorum eğer zamanın bolsa zaten anime kendine kitliyo seni sende peşinden gidiyon :D çok çabuk bitiyo ben 1.5 haftada naruto günceli yakaladım filleri geçerek tabi ^^
Sword art online da bi dene bence seversin gerçi 2 sezon yayınlandı ama sarabilir seni beni baya sarmıştı :)

Code Geass R1-R2 var 2 sezon ancak bilim kurgu bakımından Guilty Crown kadar zengin degil yinede çok iyidir tavsiye ederim.

Death Note ve FMA adı çıkmış zaten pek bir şey dememe gerek yok onlarda çok iyidir.

Hayırrrrr abi kandırıldık!!!!!!!!! Çabuk git mangacow'un kendi sitesinden oku noblesseyi!!!! Son sayfasını koymamışlar diğer sitelereeeeeee :thr:

Oyyyyyyyşşşşşşş

Franky deliricek, parçalıyıcak urokai'yi. Belki sonraki bölüm flashback içinde flashback görürüz de o kolyenin sırrına ereriz !!!

Spoiler butonu yok tapatalkda ona gore dikkat !!!

Kim gonderdi acaba cocugu. Eger sonradan oldurduyse, franky katletse hepsini yeridir...

Urokai cok pis kasiniyormus ama o zamanlarda, lavuga bak ya !!!

Yavrum benim rai ve lord nasil cool bir edayla girdi ama olaya :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Shingeki no Kyojin !?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?

Mangasına başladın biraz önce, 8. bölüme geldim ama hiç ama hiç birşey olumlu gelişmedi. Nasıl bir seri lan bu demeye başladım, düşündüğüm ve fikir yürüttüğüm hiç birşey gerçekleşmedi !?!?!?!?

Bölümler uzun zaten okuması baya zevkli ve sardı diyebilirim !!!

----------

LOOOOOOOOOOL Tamam gençler olay ışığa kavuştu :D

Öneririm çok sarıyor

Ayın 31'i bugün :shm:

Buda müziğimiz, ben beğendim baya ama Secret Base yerini kesinlikle alamaz.

---------------------------------------

Son düzenleme:
---------------------------------------

Son düzenleme:
Beyler lütfen Tobi'nin kim olduğunu henüz bilmeyenler bunu izlemeyin. :)

Manyak birşey oldu bu video ya :D

Tobi'nin kim olduğunu öğrendikten sonra verdiğim tepki tamamen buydu :ugly:

Geçenlerde bir animeye rastladım ismini şuanda hatırlamıyorum ama komik ve güzel bir animeydi.Yanlış hatırlamıyorsam 8 bölüm vardı ve 2şer dakika sürüyordu bir bölüm.Bu animenin ismini bilen varmı acaba ?

Geri