• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ragus 9th elder degil mi !? Mujaka-nim'in yanina gitmisti hani arc sonunda. !?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
İsimlerle aram hiç iyi değil :D :D Ama şu mumya gibi herif varya onun ismi degil mi Ragus? Normalde Union'da farklı bi eleman var hatırlıyorum ama o bundan da yaşlı degil mi? Kafam gitti gece gece :D

İsimlerle aram hiç iyi değil :D :D Ama şu mumya gibi herif varya onun ismi degil mi Ragus? Normalde Union'da farklı bi eleman var hatırlıyorum ama o bundan da yaşlı degil mi? Kafam gitti gece gece :D

Uniondaki adamin adini soylemediler zaten bildigim kadariyla. Sadece 9.elder dediler. Ben bu diye dusunmustum. !?

Uniondaki adamin adini soylemediler zaten bildigim kadariyla. Sadece 9.elder dediler. Ben bu diye dusunmustum. !?

Görünüşleri baya farklı değil mi ya? Ben o yüzden farklı biridir diye düşündüm. Ayrıca bu adam sanki bütün planın arkasındaki kişiymiş gibi duruyor. Ama Union'da gösterdikleri herif sadece ayak işlerine bakan biri gibi geldi bana?

Aksiyon basliyor ona seviniyorum. Sanirim bu arc tamamen rai ve franky uzerinden gidicek full flashback ile ki super birsey olur !!

FRANKY öl de ölelim, kopeen olalim FRANKY !!!!

Spoiler butonu yok sanirim tapatalk. Biraz kotu olucak ana alir bir mod mesaji spoiler icine gorunce.

Cikardi sonunda bizin franky "cilgin sevgili" sini. !! Ragar da hemen damladi olaya kacirmamak icin :D Ama gene tadi damakta birakiyor uyuz oluyorum kendine bagliyor gittikce. Bir sonraki bolumde de silahlar varken kapiscaklar, kupeyi sona dogru gostericek kesin Urokai. Daha 3 bolum garantisi var bu savasin.

Neyse sikayet yok, her hafta cikiyor ya masallah laf etmiyorum

FRANKY öl de ölelim, kopeen olalim FRANKY !!!!

Spoiler butonu yok sanirim tapatalk. Biraz kotu olucak ana alir bir mod mesaji spoiler icine gorunce.

Cikardi sonunda bizin franky "cilgin sevgili" sini. !! Ragar da hemen damladi olaya kacirmamak icin :D Ama gene tadi damakta birakiyor uyuz oluyorum kendine bagliyor gittikce. Bir sonraki bolumde de silahlar varken kapiscaklar, kupeyi sona dogru gostericek kesin Urokai. Daha 3 bolum garantisi var bu savasin.

Neyse sikayet yok, her hafta cikiyor ya masallah laf etmiyorum
Aynen gayet güzel ilerliyor şu an aslında, savaş baya ilginç olucak bence. Bakalım Frankenstein eskiden ne kadar güçlüymüş :D

Merhaba arkadaşlar,
Boş boş takıldığım şu günlerde kendime yeni bir uğraş edinmek istiyorum. Uzun süredirde anime olayına merak sarmış durumdayım. Anime izlemeye başlamayı düşünüyorum. Daha önce Hellsing'i izlemiştim. Sizlerden önerim Anime izlemeye başlamak için neler bilmem gerekir? Önereceğiniz anime var mı? One Piece ve ya Naruto gibi yıllardır yayınlanan ve yetişmemin imkansız olduğu animeler önermeyin. Hellsing tarzında fazlaca fantastik ögeler içeren ama insan karakterlerinde ön planda olduğu bir anime olabilir mesela. Teşekkürler şimdiden.

Düzenleme: Death Note'u izlemeye başlamıştım. O yüzden Death Note'u da önermeyin. :D

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Boş boş takıldığım şu günlerde kendime yeni bir uğraş edinmek istiyorum. Uzun süredirde anime olayına merak sarmış durumdayım. Anime izlemeye başlamayı düşünüyorum. Daha önce Hellsing'i izlemiştim. Sizlerden önerim Anime izlemeye başlamak için neler bilmem gerekir? Önereceğiniz anime var mı? One Piece ve ya Naruto gibi yıllardır yayınlanan ve yetişmemin imkansız olduğu animeler önermeyin. Hellsing tarzında fazlaca fantastik ögeler içeren ama insan karakterlerinde ön planda olduğu bir anime olabilir mesela. Teşekkürler şimdiden.

Düzenleme: Death Note'u izlemeye başlamıştım. O yüzden Death Note'u da önermeyin. :D
klasiktir anime önerisi isteyen herkese guilty crown öneririm :D

klasiktir anime önerisi isteyen herkese guilty crown öneririm :D

Heh, teşekkürler öncelikle.
Hemen Google'a yazdım ve biraz bakındım. Ekşi sözlükte yer alan yorumları okudum ve beğenilmediğini gördüm.
Anime hakkında bilgi verebilir misin? Konusu, kaçıncı bölümde gibi gibi...

Hemen Google'a yazdım ve biraz bakındım. Ekşi sözlükte yer alan yorumları okudum ve beğenilmediğini gördüm.

Dragon Ball Serisine başla derim. Tüm animelerin atasıdır. Bölüm sayısı uzun ancak onun sayesinde daha sonra izleyeceğin animelerde önceden fikir sahibi olursun. Mesela Naruto'da ki bir çok şey Dragon Ball'den alıntı. :ent Ancak Kishi nomıssizi bu alıntıları çok iyi kullanıyor. :)

Dragon Ball Serisine başla derim. Tüm animelerin atasıdır. Bölüm sayısı uzun ancak onun sayesinde daha sonra izleyeceğin animelerde önceden fikir sahibi olursun. Mesela Naruto'da ki bir çok şey Dragon Ball'den alıntı. :ent Ancak Kishi nomıssizi bu alıntıları çok iyi kullanıyor. :)

Aslında istediğim şey şimdiden başlayıp uzun yaz günlerimi o animeye ayırmak ve son bölüme yetişerek, güncel olarak takip etmek istiyorum. Yani şuan devam eden bir anime istiyorum. Ancak Dragon Ball'u izleyeceğim bakalım beğenebilecek miyim? Teşekkürler.

konuyu direk kopyala yapıstır yapıyorum.

2029 senesinde "Kayıp Noel" isimli tanımlanamayan bir virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girmiştir...

Ohma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu, "Kralların Kabiliyeti" olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da "Undertaker" isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişir.

anime 22 bölümden olusmakta ve lost christmas adı altında 1 adet ova bölümü bulunmakta.Bana gore müzikleriyle konusuyla çizimleriyle gerçekten izlenmesi gereken bir animedir ayrıca şuana kadar önerdiğim ve bana bu hoşuma gitmedi kötüymüş diyen biri olmadı henuz tabi zevkler ve renkler tartışılmaz sizin hosunuza gitmeyebilir yalnız belirtmek isterim asagı yukarı 160 anime izledim daha fazlada olabilir içlerinden hiç biri benim gozumde guilty crow'un yerini tutmuyor :)

Aslında istediğim şey şimdiden başlayıp uzun yaz günlerimi o animeye ayırmak ve son bölüme yetişerek, güncel olarak takip etmek istiyorum. Yani şuan devam eden bir anime istiyorum. Ancak Dragon Ball'u izleyeceğim bakalım beğenebilecek miyim? Teşekkürler.

Herkesin zevki farklıdır ancak bu seriyi beğenmeyen neredeyse yoktur. :) Ben Temmuz'un ortalarında başladım ve şimdiden Z'nin 6. sezonundayım. ;)

Narutoda da günceli yakaladım arkadaş bana bi anime söyleyecek yokmu ya böyle sağlam olsun bitmiş olursa daha iyi olur D-grayman nasıl acep

Aynen gayet güzel ilerliyor şu an aslında, savaş baya ilginç olucak bence. Bakalım Frankenstein eskiden ne kadar güçlüymüş :D

292 Noblesse, nedense su seri güncellendikçe bir mutlu oluyorum. Sabah güneşini görmekle bir neredeyse :D

Gözünü verdi yala eline urokai'nin :D Adam kasıntı yapmıyor hiç, alttan alıyor. Ama su sondaki gülüşden belli bir sonraki bölümde su küpe olayı aydınlanıcak. Büyük ihtimalle franky, silahı tarafından ele geçirilicek gene !!!

292 Noblesse, nedense su seri güncellendikçe bir mutlu oluyorum. Sabah güneşini görmekle bir neredeyse :D

Gözünü verdi yala eline urokai'nin :D Adam kasıntı yapmıyor hiç, alttan alıyor. Ama su sondaki gülüşden belli bir sonraki bölümde su küpe olayı aydınlanıcak. Büyük ihtimalle franky, silahı tarafından ele geçirilicek gene !!!
Aynen efsaneydi ya :D Ama ben o olayı bu bölümde bekliyordum, anlaşılan senin dediğin gibi olacak :D Bu arada Frankenstein'a olan saygım bi kat daha arttı :D :D

Geri