• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Türkçe olsun,altyazı olmasın çünkü sarmayabilir :D

Genç olsun, güzel olsun, sarisin olsun, mavi gozlu olsun, bi beni deliler gibi sevsin. Sen bana bul bu kizi ben de sana gostericem siteyi :) Turkce dublaj site bilmiom hatta altyazili bile nerdeyse bilmiom :D Ben hep ingilazca takiliyom :D

Genç olsun, güzel olsun, sarisin olsun, mavi gozlu olsun, bi beni deliler gibi sevsin. Sen bana bul bu kizi ben de sana gostericem siteyi :) Turkce dublaj site bilmiom hatta altyazili bile nerdeyse bilmiom :D Ben hep ingilazca takiliyom :D
Kadir gecesinde sen benim hatunamı sulanıyon? ayrıca ingilizce derken nasıl ingilizce full ingilizcemi izliyon? eğer ingilizcen o kadar iyise supernatural-jensen ackles ile olan röportajları çevirsene? :D

Kadir gecesinde sen benim hatunamı sulanıyon? ayrıca ingilizce derken nasıl ingilizce full ingilizcemi izliyon? eğer ingilizcen o kadar iyise supernatural-jensen ackles ile olan röportajları çevirsene? :D

Niye seninmis canim <3 Ya ingilizce altyazi takilirim ben dublajlarini sevmiom cok kotu oluyor bence, ayrica o kadar iyi seviyede degilim. yazi kismim filan iyi problemsiz anlar cevap yazar takilirim ama dizi ropartaj duyup anlayip cevirmak zor :/ Daha halen gelistiriyom iste :)

Niye seninmis canim <3 Ya ingilizce altyazi takilirim ben dublajlarini sevmiom cok kotu oluyor bence, ayrica o kadar iyi seviyede degilim. yazi kismim filan iyi problemsiz anlar cevap yazar takilirim ama dizi ropartaj duyup anlayip cevirmak zor :/ Daha halen gelistiriyom iste :)
belli zaten :D adam dizide scooby doo diyor çeviren arkadaş mickey mouse olarak çeviriyor :D

Animefreak de bazi seriler ingilizce dublajli diye biliyorum.

Ayrica fandub yapanlarda vardir eminim google a anime turkiye fandub tariz seyler yaz bulursun ama cok yoktur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Bence o çocuk
Zırhlı titan :D

Attack+on+titan+%5Banimefullfights.com%5D.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Shi-Gin'e teşekkür ederim benim yerime düzeltmiş :)

Eğer o resim gerçekşe bakalım ilerleyen bölümlerde neler olucak :)

Noblesse yeni bölüm çıktı, yumul benim nadir okuyucu arkadaşım...

Yavaş yavaş aksiyon giriyor devreye !!! Urokai ile Franky kapışıcak. Büyük ihtimalle küpeyi gösterdikten sonra bizimki gözünü vericek urokai'nin eline :D

Ayrıca, Lord ile ilgili daha çok bilgi vermeleri lazım. Adam idolüm oldu bir anda :D Kan verdi mi diye soruyor ya gajutel, yüz ifadeleri süper :D

yugioh_logo3.gif
5zeqk55.png

King of Games / Oyunların Kralı

Nostarji yapmak istedim ve bugün bir çok genç ve yetişkinin rüya ve ekranlarını süsleyen ... tarikatı sembolleriyle dolu çok ünlü anim'eyi sunuyorum Yu-Gi-Oh! Kazuki Takahashi tarafından yaratılmış popüler bir Japon Anime ve Manga'sıdır. Kazuki Takahashi´nin 1996´da yarattığı müthiş oyun, Japon çocukları arasında adeta bir çılgınlığa dönüşmüş ve satışları iki milyonu geçmişti. Yu-Gi-Oh!”, ABD´ye 2001´de çizgi dizi olarak adım attı ve yeni dünyada yayımlanan çocuk programları arasında bir numaraya yükseldi. Bu çizgiler, kart oyunu oynayan Yugi ve arkadaşlarının maceralarını içeriyor. ´Düello Canavarları´ adlı bu kart oyununda, oyuncular birbirinden güçlü canavarları, son derece heyecanlı dövüşlerde birbirleriyle karşılaştırıyor. Asıl konusu: Efsaneye göre bundan beş bin yıl önce, eski Mısır Firavunları, Düello Canavarları'na çok benzeyen sihirli bir oyun oynarlardı. Bu eski oyun, geleceği görmeye ve nihayetinde birinin kaderini tayin etmeye yarayan büyülü bir törenide barındırıyordu. Onlar bu oyuna "Gölge Oyunu" diyorlardı. Oyunda, çok fazla sihir, büyü ve vahşi yaratık kullanıldığından, oyunun kontrolden çıkması ve dünyayı yok etme tehlikesi oluşturması çok uzun sürmedi. Ancak, cesur bir Firavun bu duruma müdahale etti ve dünyanın yok oluşunu engelledi.
Yuugi Mutou'nun büyükbabası, ona kimsenin çözemeyeceği eski bir Mısır Yap-Bozu hediye eder ama Yugi parçaları bir araya getirince, hayatı sonsuza kadar değişir. Yap-Boz, Yugi'ye geçmişte kalan bir ruh verir ve ikisi birlikte çalışınca daha güçlü ve kendine daha çok güvenen bir düellocu ortaya çıkar. Kısa süre sonra, Düello Canavarları adlı kart oyununun gizemli yaratıcısı Pegasus J. Crawford, Yuugi'nin büyükbabasını kaçırır ve Yuugi, Pegasus'un düzenlediği Düello Canavarları turnuvasına katılmak zorunda kalır. Şimdi Yuugi, turnuva boyunca düellolar yapmalı ve büyükbabasını kurtarabilmek için Pegasus'u da yenmelidir.
Kaynakça : Vikipedi :)

Noblesse yeni bölüm çıktı, yumul benim nadir okuyucu arkadaşım...

Yavaş yavaş aksiyon giriyor devreye !!! Urokai ile Franky kapışıcak. Büyük ihtimalle küpeyi gösterdikten sonra bizimki gözünü vericek urokai'nin eline :D

Ayrıca, Lord ile ilgili daha çok bilgi vermeleri lazım. Adam idolüm oldu bir anda :D Kan verdi mi diye soruyor ya gajutel, yüz ifadeleri süper :D
Aynen bomba gibi flashbackti :D :D
Kesinlikle o küpeyi alıp vericek gözünü eline :D :D Ayrıca o ragus mudur nedir tövbe tövbe o ne biçim tiptir ya tırstım bi mumya ne arar diye :D :D Evet Lord bomba gibi zaten luckedonia arc'ında da ruhu gelmişti baya komikti :D :D Kızına öğüt veriyordu oğlanlardan uzak dur diye :D

Aynen bomba gibi flashbackti :D :D
Kesinlikle o küpeyi alıp vericek gözünü eline :D :D Ayrıca o ragus mudur nedir tövbe tövbe o ne biçim tiptir ya tırstım bi mumya ne arar diye :D :D Evet Lord bomba gibi zaten luckedonia arc'ında da ruhu gelmişti baya komikti :D :D Kızına öğüt veriyordu oğlanlardan uzak dur diye :D

Ragus 9th elder degil mi !? Mujaka-nim'in yanina gitmisti hani arc sonunda. !?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Geri