• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Şimdikinde mimikleri az çok düzeltmişler ama rengin içine s..mışlar :D Bu animeyi yapanlara ne oluyor anlamadım.
valla zaman geçsin diye izlediğim için pek takmıyorum artık naruto sıktı bana göre :D

Hayır Ayase'den bahsediyorum, serinin en başından beri istediğim şey gerçekleşti, ama cocuk tam bir embesil çıktı ben ne yapiyim bu adama.
al işte zıtlaştığımız bi konu daha :D

şu yazıdan nefret ediyorum emre biliyon demi :D

"Son Düzenleyen Shi-Gin;"

İkinci sezonun en beğendiğim yanı, çocukluklarıydı <3 Beraber banyo yapmak istedikleri sahneye bittim, abisini kolundan tutup çekiyor banyoya c(^.^c)

Her muhabbette suraya mesaj yazmamak istiyorum bu kadar mı zıt olur lan bir insan bana :D Kuroneko serideki, ilişkisi olmasını istemediğim tek kişiydi. Ayase gibi bir melek varken...
ayase bizim oğlana onii-chan derken gidip de aralarında bir şeyler olmasını beklemek ne biliyim bana göre kirino ile arasında bir şey olmasıyla aynı o yüzden hiç istemedim.

baksana şuna kuroneko gibisi var mıydı o animede :askk:
8046159047_254a267006_b.jpg

ayase bizim oğlana onii-chan derken gidip de aralarında bir şeyler olmasını beklemek ne biliyim bana göre kirino ile arasında bir şey olmasıyla aynı o yüzden hiç istemedim.

baksana şuna kuroneko gibisi var mıydı o animede :askk:
8046159047_254a267006_b.jpg

Daha iyisi var...

oreimo-ayase-kiss-1024x587.png

Bak bak bak ecchinin kralı o bir kere !!!

ne yaptığımı bilmeden güldürdüm :D muhabbeti okumaya eriniyorum :D

Bu arada kaya-senpai ile aramızı bozmaya çalışma :cf:

Aranızı bozup ne yapıcam, Kaya'yı mı alıcam senden !? Zerre istiyorsam ********im, al sonuna kadar sömür kullan harca :D

Geri