• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2-3 Dizi sitesi varken niye beyblade i koymuyorlar ? onu ben anlayamadım

Arkadaşlar bana Beyaz Kaplan'ın dönme dolaba mühürlendiği bölüm lazım. Aradım bulamadım acaba bilen var mı?

r0kc2.jpg

Naruto Shippuuden 323'ü izleyen var mı beyler? Hayatımda gördüğüm en berbat ötesi renklendirme yapılmış bu bölüme. Mei'nin çıkardığı lavların rengi kum gibi. Ne oldu güzelim anime'ye :agla Sözde Bleach'ı renklendiriyorlar ama inanması güç. Sanki anca paint bilen çocuğun eline vermişler bölümleri. PP:

Son düzenleme:
Ne zaman dinlesem geçen seneki yaz tatilim aklıma geliyor deli gibi naruto izlediğim günler içim bi değişik oluyor ister istemez :agla(Hele yan flütün girdiği yerler beni benden alıyor.)

Bütün seri boyunca tek istediğim gerçek oldu Oreimo'da ama sonunda oğlan embesil çıktı ne diyim ben...

Arkadaşlar bana Beyaz Kaplan'ın dönme dolaba mühürlendiği bölüm lazım. Aradım bulamadım acaba bilen var mı?

r0kc2.jpg
hocam bende yarım saat falan aradım bulamadım tek tek bütün bölümlere bakmakta zor geldi.

Naruto Shippuuden 323'ü izleyen var mı beyler? Hayatımda gördüğüm en berbat ötesi renklendirme yapılmış bu bölüme. Mei'nin çıkardığı lavların rengi kum gibi. Ne oldu güzelim anime'ye :agla Sözde Bleach'ı renklendiriyorlar ama inanması güç. Sanki anca paint bilen çocuğun eline vermişler bölümleri. PP:
geçen hafta madara geldiğinde o kadar iyi yaptılar onun acısını çıkardılar bu bölümde.

Bütün seri boyunca tek istediğim gerçek oldu Oreimo'da ama sonunda oğlan embesil çıktı ne diyim ben...
embesil ? benim gördüğüm tek embesilliği kuroneko'ya verdiği cevaptı onu diyorsun sanırım sende :D

Son düzenleme:

geçen hafta madara geldiğinde o kadar iyi yaptılar onun acısını çıkardılar bu bölümde.

Geçen hafta ki bile çok berbattı. Teknik olarak Rinnegan açmış birisi ona geçmek için önce EMS'de olması lazım. Ama o animeyi yapan adamlar yönünü şaşmış herhalde. Direk MS'den sonra açtırdılar Rinnegan'ı. Ayrıca dikkatli bakarsak bu karakterler konuşurken ağız çoğu zaman hareket etmiyor. İşi aceleye getirmişler resmen.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Geçen hafta ki bile çok berbattı. Teknik olarak Rinnegan açmış birisi ona geçmek için önce EMS'de olması lazım. Ama o animeyi yapan adamlar yönünü şaşmış herhalde. Direk MS'den sonra açtırdılar Rinnegan'ı. Ayrıca dikkatli bakarsak bu karakterler konuşurken ağız çoğu zaman hareket etmiyor. İşi aceleye getirmişler resmen.
madara zaten rinneganı açmıştı o yüzden istediği gibi geçiş yapabiliyor geçen hafta ki iyiydi bence. Madarayı süper gösterdiler benim gözümde. Dikkat ettim bende ona hatta madara gülerken mimikleri bile oynamıyordu bi sahnede.

Son düzenleme:

madara zaten rinneganı açmıştı o yüzden istediği gibi geçiş yapabiliyor geçen hafta ki iyiydi bence madarayı süper gösterdiler benim gözümde dikkat ettim bende ona hatta madara gülerken mimikleri bile oynamıyordu bi sahnede.

Şimdikinde mimikleri az çok düzeltmişler ama rengin içine s..mışlar :D Bu animeyi yapanlara ne oluyor anlamadım.

hocam bende yarım saat falan aradım bulamadım tek tek bütün bölümlere bakmakta zor geldi.

embesil ? benim gördüğüm tek embesilliği kuroneko'ya verdiği cevaptı onu diyorsun sanırım sende :D

Hayır Ayase'den bahsediyorum, serinin en başından beri istediğim şey gerçekleşti, ama cocuk tam bir embesil çıktı ben ne yapiyim bu adama.

Geri