• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vaaaaaaaaaaaay noblesse baslamisiz !!! Adamsin lan emre, devam yuzde yuz eminim bagimlilik yapicak sende de !!!

Turkcesi varmiymis, bilmiyordum cevirdiklerini...

----------

wtf-anime-crotch-punch-2.gif

Puhahahhaah avatarindaki Genja mi :D

http://media-leaguepedia.cursecdn.com/thumb/5/58/Gg_genja.jpg/220px-Gg_genja.jpg

Son düzenleme:
Assasination Classroom okuyan var mı !? gerçekten dehşet komik ve eğlenceli bir seri ^^ Tavsiye ediyorum şiddetle yeni birşey arayanlara ^^ Yani.. emre... sadece sana söylüyorum aslında, benim önerilerime kulak veren arkadaşım... Pişman oldun mu hiç...

assassination-classroom-4325027.jpg

Bune arkadaş Deadmen Wonderland final yapıyor herkez kıçıkıytırık naruto ile ilgileniyor...

Bune arkadaş Deadmen Wonderland final yapıyor herkez kıçıkıytırık naruto ile ilgileniyor...

Sana tek cevabım; Ulannnn :rc::rc: Naruto'nun bir kaç karakteri zaten One Piece'den alıntı. Bazı Saldırı teknikleri de Dragon Ball'den alıntı. Ama kishimoto deyyusu bir yolunu bulup narutoyu adam gibi anime yapabiliyor. :)

Son düzenleme:
Aynen ya takip ettigim en iyi serilerden biri daha bitti :/ Galiba soul eater in sonraki bolumu de final T.T

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Yakinda naruto da biter, bleach zaten son demlerini yasiyor.
Kaldik one piece be lore webtoonlarimiza :D

Naruto ve bleach biticegi gun icin inan sabirsizlaniyorum... sonunda insanlar gozlerini acicak, onlardan kat kat guzel seriler oldugunu anliyicak...

Ya reborn bile bitti arkadas ne diyim ben......

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

----------

sen fasulyedensin sana karışmıyorum.

Sonra kaan abi vurma, aman dur yapma falan fisman...

----------

Neyse noblesse tam gaz devam, esi benzeri yok suan ama bilmiyot kadir kiymet kimse :D

Devam gencler yardirin narutoya bleache, bakin bakalim ichigoda quincy hallow ve shinigami den baska neler var belki tanrinin silueti cikar

Yarildim ichigodan bask a ne cikar kismina :D Bu arada sorma ya KHR bittigi gun icim sizladi abi :( Nasil biter ga guzelim seriiiiiiiiiiiiiiii?!?!?!?!?!?!!?
Bu arada cidden ha kore webtoonlarina fazla sardim bu ara noblesse, girls of the wilds, Dr.Frost, city of the dead sorcerer, ability, automata, orange marmalde, killer stall vb.

Yarildim ichigodan bask a ne cikar kismina :D Bu arada sorma ya KHR bittigi gun icim sizladi abi :( Nasil biter ga guzelim seriiiiiiiiiiiiiiii?!?!?!?!?!?!!?
Bu arada cidden ha kore webtoonlarina fazla sardim bu ara noblesse, girls of the wilds, Dr.Frost, city of the dead sorcerer, ability, automata, orange marmalde, killer stall vb.

Çünkü daha iyiler :D Cidden daha iyiler :D Ama anlatamazsın imkansız :D

psyco pass dene amano akira nın başka bir serisi, bakalım karakterler tanıdık gelicek mi :D

Tüh bak önden gitmişsin sen...

----------

Monster Hunter Orage !? 14 bölüm zati...

Son düzenleme:
Geri