• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kaanın daha önce söylediği anime benim hoşuma gitti doruk keşke 2. sezonu olsaydı ama ^^

Ookami san to Shichinin no Nakama tachi

Sonra kufrun adini gunah koyuyorlar...

Lan al eline sozluk de biraz su Kaan'in onerdigi manga/manhwa lari oku... Mesela noblesse, uc gece uykumdan feda edip okudum, o derece sariyor... sozluk al sabirla oku deger diyom anlatamiyom...

Sonra kufrun adini gunah koyuyorlar...

Lan al eline sozluk de biraz su Kaan'in onerdigi manga/manhwa lari oku... Mesela noblesse, uc gece uykumdan feda edip okudum, o derece sariyor... sozluk al sabirla oku deger diyom anlatamiyom...
kaan canım benim anlatamıyor değilsin mangalardan duyguyu tam alamıyorum okumamdaki en büyük etken bu animedeki duyguyu veremiyor bana manga bu yüzden okumuyorum.

not:avatarın berbat:nse:

kaan canım benim anlatamıyor değilsin mangalardan duyguyu tam alamıyorum okumamdaki en büyük etken bu animedeki duyguyu veremiyor bana manga bu yüzden okumuyorum.

not:avatarın berbat:nse:

Avatar berbat !? Frankenstein candir dicem ama anlamiyican...

Zati demisler, anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazi .... neyse :D

Kaan avatarın iğrenç onu söylemek için girdim
Siracinin sahidi bozaci, hosgeldin kardesim. Ustte yaziyor cevap sesli oku evinde .d

----------

​Kaan geldim alayım hepsini sırayla :D

Noblesse
Need a Girl
Assassination Classroom

Simdilik sadece noblesse bitirsende olur. Su kadar soyluyorum witch hunter gozunde kuculucek ^^ arka sayfalarda tanitim vardi yada direk animeou ya gir bak orda da var ayni tanitim.

Lan su Noblesse okuyun bir lütfen bak emre emir. Bir okuyun sonra bana dönün söyleyin bu manga bizim için uygun mu :D Yeri geliyor şıklık coolluk hatsafada ne biliyim tam böyle kızların hoşlancağı tarz (evet karakterleri kıskanıyorum ne var !!) yeri geliyor aşırı aksiyon etraf kan gölü !!!
Noblesse dediler geldim :) Abi şu tatil bitse de tam gaz devam etseler ya!!!

Noblesse dediler geldim :) Abi şu tatil bitse de tam gaz devam etseler ya!!!

Valla 6 hafta tatili sonuna kadar hakettiler gözümde. Zaten daha erken vericeklerdi, yani 5.sezondan önce ama o kadar çok sevilmişki bu sezon sonuna ertelemişler. Bakalım nasıl dönücekler <3 Bende sabırsızlıkla bekliyorum <3

Geri