• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Manga var, anime yok. İstersen Witch Hunter, Historys strongest disciple kenichi, ve içlerinde en fazla önerebiliceğim Pandora Hearts var. Ama tabi biraz sabır gerek ilk bölümden akmaya başlamıyor hiçbiri. Witch Hunter emreye söylemiştim okudu çok beğendi.

Birde başlamadıgım ama baslıyacagım seriler var bana önerilen. Beelzebub, ao no exorcist ve kurohitsuji (adlarını doğru yazmamış olabilirim).

----------

Yok onu indirmiyicem zaten suanda listemde sadece Working var cok merak ediyorum. Tatile cıkınca izlicem işte ama link lazım kaya versene o sitenin linkini birdaha
yolladım özelden bu ara 3 haftası varmış bu hafta 11 çıkacak diye biliyordum ben :D

Manga var, anime yok. İstersen Witch Hunter, Historys strongest disciple kenichi, ve içlerinde en fazla önerebiliceğim Pandora Hearts var. Ama tabi biraz sabır gerek ilk bölümden akmaya başlamıyor hiçbiri. Witch Hunter emreye söylemiştim okudu çok beğendi.

Birde başlamadıgım ama baslıyacagım seriler var bana önerilen. Beelzebub, ao no exorcist ve kurohitsuji (adlarını doğru yazmamış olabilirim).

----------

Yok onu indirmiyicem zaten suanda listemde sadece Working var cok merak ediyorum. Tatile cıkınca izlicem işte ama link lazım kaya versene o sitenin linkini birdaha

witch hunterı okudum ya çevirtmişlerdi mangaturk grubunda bi çeviri grubunda yapmıştık gerisini zaten biliyorum o zaman ben sana önereyim Sun Ken Rock fena birşey :D

----------

​Emir buralara gelir miydi :D

özlemişinizdir :(

İşte böyle olunca değişik bir mutlu oluyorum. Erken kalktım, manga güncelleştirmelerine baktım ve ne göriyim, "Need a Girl 56". Aralıktan beri beklediğim an <3

Emre sana bir manhwa daha önericem bak Girs of the Wild's tarzında. Dün başladım, biraz sabırla okuyup 20. bölüme falan geldim ve inanılmaz sardı. Konusunu mangaturk'den direk alıntı yapıyorum, Loki adlı üye'ye de teşekkür ediyorum burda =))

noblesse.jpg

Konusu:

Cadis Etrama Di Raizel(Rai) 820 yıllık uykusundan Güney Kore'de terkedilmiş bir binada uyanmış, oldukça güçlü bir Noble'dir(Noble, vampir olarak bildiğimiz varlıkların atası, safkan ve çok güçlü bir ırktır). Bu süre zarfında insanlığın bilim ve teknolojide atılım yaparak çok güçlü bir medeniyet kurduğundan habersizdir. Güney Kore'de Ya Ran isimli bir okul kuran ve işleten eski yardımcısı Frankenstein'in okuluna gidip onu ziyaret eder. 820 yıldır efendisini arayan Frankenstein, Rai'yi karşısında görünce oldukça şaşırır. Raizel, Frankenstein'in yardımıyla yeni dünyaya alışması amacıyla transfer öğrenci kimliğiyle derslere girmeye başlar. Kısa zamanda Shinwoo ve Ikhan isimli öğrencilerle arkadaş olur. Yeni dünyada Rai'yi bir çok düşman beklemektedir. Zamanla gizemli Noble Rai ve yardımcısı Frankenstein hakkında daha çok bilgi öğrenmeye başlarız.

Emre sana bir manhwa daha önericem bak Girs of the Wild's tarzında. Dün başladım, biraz sabırla okuyup 20. bölüme falan geldim ve inanılmaz sardı. Konusunu mangaturk'den direk alıntı yapıyorum, Loki adlı üye'ye de teşekkür ediyorum burda =))

noblesse.jpg

Konusu:

Cadis Etrama Di Raizel(Rai) 820 yıllık uykusundan Güney Kore'de terkedilmiş bir binada uyanmış, oldukça güçlü bir Noble'dir(Noble, vampir olarak bildiğimiz varlıkların atası, safkan ve çok güçlü bir ırktır). Bu süre zarfında insanlığın bilim ve teknolojide atılım yaparak çok güçlü bir medeniyet kurduğundan habersizdir. Güney Kore'de Ya Ran isimli bir okul kuran ve işleten eski yardımcısı Frankenstein'in okuluna gidip onu ziyaret eder. 820 yıldır efendisini arayan Frankenstein, Rai'yi karşısında görünce oldukça şaşırır. Raizel, Frankenstein'in yardımıyla yeni dünyaya alışması amacıyla transfer öğrenci kimliğiyle derslere girmeye başlar. Kısa zamanda Shinwoo ve Ikhan isimli öğrencilerle arkadaş olur. Yeni dünyada Rai'yi bir çok düşman beklemektedir. Zamanla gizemli Noble Rai ve yardımcısı Frankenstein hakkında daha çok bilgi öğrenmeye başlarız.

Tiplere bir daha baktım da, aşırı jön ve karizma tipler, kız mangası gibi duruyor. Homoseksüellik ön plana her an çıkabilirmiş gibi :D Ama öyle değil bak vallaha :D

fairy taile başlamıştım. şu paralel evren bilmemnesi çok saçma geldi ya. bildiğin daha 80.bölümden boka sardı anime

fairy taile başlamıştım. şu paralel evren bilmemnesi çok saçma geldi ya. bildiğin daha 80.bölümden boka sardı anime
o kadar kötü değildi be doruk animesini bitir bir an önce mangasına başla olaylar orada dönüyor zamansız final yaptı animesi.

Son düzenleme:
Bende önceleri öyle düşünüyordum ama ultear'ın büyüsü ve son sözleri bence en büyük ipucu ileriden. Gray geri gelicek, ultear kendini feda edicek.
Tabi aslında arkadaşımın öngörüsünü sizle paylaşmıştım ama olsun, biraz pay biçiyim kendime ^^

Lan su Noblesse okuyun bir lütfen bak emre emir. Bir okuyun sonra bana dönün söyleyin bu manga bizim için uygun mu :D Yeri geliyor şıklık coolluk hatsafada ne biliyim tam böyle kızların hoşlancağı tarz (evet karakterleri kıskanıyorum ne var !!) yeri geliyor aşırı aksiyon etraf kan gölü !!!

Bunuda internette buldum, animesi yok ama olsa nasıl bir şey olur alın bakın belki dikkatinizi çeker. Aşırı derecede sarıyor manhwa şiddetle öneririm !!!

Geri