• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Emre gel bizim witch hunter çıkmış. Ama ilk defa beni jayal kırıklığına uğrattı... Çok kısa ve gereksiz bir bölümdü. Hayır, sen Bleach'den, Naruto'dan çok daha iyi bir serisin zaten onlara özenmene gerek yokki, kendi çizginde ilerle... =(( Birde bir şey sorucam emre Need a Girl oku demiş miydim sana veya okuyor musun sen !?
​LYS'ye 2 hafta kala değişik duygular içerisindeyim hiçbir seriyi takip edemez durumdayım ne olacak benim bu halim :(

ALLAHIM YARABBİM !!!! Ya allah kahretmesin kanım dondu okurken. Tüylerim diken iken oldu Fairy Tail ne yaptınız siz oyle. Ya allah kahretmesin yemin ediyorum şoka girdim, kalbi yetmedi kafasından yedi yuh artık. Lan durduk yere neden böyle bir şey yaptın şimdi ya offfff, juvia mahvolucak şoka giricek oda. NERDEN CIKTI SİMDİ BU YA OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF::::

Son düzenleme:
ALLAHIM YARABBİM !!!! Ya allah kahretmesin kanım dondu okurken. Tüylerim diken iken oldu Fairy Tail ne yaptınız siz oyle. Ya allah kahretmesin yemin ediyorum şoka girdim, kalbi yetmedi kafasından yedi yuh artık. Lan durduk yere neden böyle bir şey yaptın şimdi ya offfff, juvia mahvolucak şoka giricek oda. NERDEN CIKTI SİMDİ BU YA OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF::::
oha başka bir şey demiyorum o kadar basit olmamalıydı.

oha başka bir şey demiyorum o kadar basit olmamalıydı.
Ya basitliğinden geçtim neden o. Delik deşik oldu adam hani bir umut desen belki iyileşir sonradan, o yaslı kadın birşeyler yapar yok inatla önce kalbine sonra bütün vücudu en sonda bütün umutlar kesilsin diye kafası. Vallaha cok üzüldüm lan. Natsu öğrenince ne olucak asıl onu cok merak ediyorum....

Ya basitliğinden geçtim neden o. Delik deşik oldu adam hani bir umut desen belki iyileşir sonradan, o yaslı kadın birşeyler yapar yok inatla önce kalbine sonra bütün vücudu en sonda bütün umutlar kesilsin diye kafası. Vallaha cok üzüldüm lan. Natsu öğrenince ne olucak asıl onu cok merak ediyorum....
natsuyu geçtim ben juvia ne yapacak.

natsuyu geçtim ben juvia ne yapacak.
Yemin ediyorum cok üzüldüm onada, onu korurken gitti çocuk o psikolojiyle luffy gibi kafayı yer oda komaya girer. Ya vallaha bak aşırı derecede moralim bozuldu sinirlendim üzüldüm, özellikle o son kafadan vurulduğu sahnede...

Direk soluğu eski bir arkadaşın yanında aldım grayden sonra, o bana gayet sakin bir şekilde ultear'ın büyüsünü hatırlattı. Arc of Time, organic ve inorganik nesneleri zamanda kontrol etmesini sağlıyor. Ama ilk bölümlerde deliora'nın çevresindeki buzu eritememişti çünkü aslında UR'du o buz, canlı bir kişiydi. Yani varlıklar üzerinde kullanamıyor büyüyü. Ama dedik ki klasik bir olay, geçen seneler içinde ultear kendisini feda edip gray'i geri getiricek bir yöntem bulmuştur. Sonuçta son bölümde yaşamaya hakkım yok diye kendi kendine sızlanıyordu. Gray'in geri dönebilicek olmasının verdiği umut bile yetti ama genee üzücü ve şoke edici bir sahneydi....

----------

Gençler neden bu şekilde fikir yürütüp tartışmalara giremiyoruz burada !? Emre sende bırak LYS salla gel anime izle hayatını yaşa...

lan 334 çıktı mı yemeyim spoiler

bu fairy tail kaçıncı bölümde beyler? ona göre başlayayım :D

animeden sonra 298.bölümden başla mangadan kanka

----------

Direk soluğu eski bir arkadaşın yanında aldım grayden sonra, o bana gayet sakin bir şekilde ultear'ın büyüsünü hatırlattı. Arc of Time, organic ve inorganik nesneleri zamanda kontrol etmesini sağlıyor. Ama ilk bölümlerde deliora'nın çevresindeki buzu eritememişti çünkü aslında UR'du o buz, canlı bir kişiydi. Yani varlıklar üzerinde kullanamıyor büyüyü. Ama dedik ki klasik bir olay, geçen seneler içinde ultear kendisini feda edip gray'i geri getiricek bir yöntem bulmuştur. Sonuçta son bölümde yaşamaya hakkım yok diye kendi kendine sızlanıyordu. Gray'in geri dönebilicek olmasının verdiği umut bile yetti ama genee üzücü ve şoke edici bir sahneydi....

----------

Gençler neden bu şekilde fikir yürütüp tartışmalara giremiyoruz burada !? Emre sende bırak LYS salla gel anime izle hayatını yaşa...

şimdi okudum kızda yıkıldı zaten geri getireceğini sanmıyorum , gray'in ölmesi mangaka nın birden fikir değiştirmesi olabilir. Büyük ihtimal gajeel felan da ölecek Yıldız Ruh Büyücüleri kurtaracak sanırım

----------

şimdi okudum kızda yıkıldı zaten geri getireceğini sanmıyorum , gray'in ölmesi mangaka nın birden fikir değiştirmesi olabilir. Büyük ihtimal gajeel felan da ölecek Yıldız Ruh Büyücüleri kurtaracak sanırım

çok uzunmuş ya. bakayım bi konusunu beğenirsem başlarım :D

----------

Bende önceleri öyle düşünüyordum ama ultear'ın büyüsü ve son sözleri bence en büyük ipucu ileriden. Gray geri gelicek, ultear kendini feda edicek.

yarım bırakmıştım sınavlardan devam edeyim şimdi bu yaz izleyelim animeleri okuyalım mangaları:beer
Yeni farkettim bende oreimo 2. sezon gelmiş. Bundan sonra ona akıcam bende, torrentten indiriyim tatilde izlerim diyodum. Lan kaya bana göndersene su torrent sitesini gene, kaybediyorum hep. Ama ing altyazılı mı o sitedekiler !?

Yeni farkettim bende oreimo 2. sezon gelmiş. Bundan sonra ona akıcam bende, torrentten indiriyim tatilde izlerim diyodum. Lan kaya bana göndersene su torrent sitesini gene, kaybediyorum hep. Ama ing altyazılı mı o sitedekiler !?

DxD nin 2.sezonu başlayacakmış :fky: , var mı bana önereceğin bişi FT , OP gibi bişiler

bende bilmiyorum kaan ing olması lazım ama. oreimo 2.sezon 2hafta sonra bitecek 2hafta sonra indir bir başlayışta bitir derim.

DxD nin 2.sezonu başlayacakmış :fky: , var mı bana önereceğin bişi FT , OP gibi bişiler
Manga var, anime yok. İstersen Witch Hunter, Historys strongest disciple kenichi, ve içlerinde en fazla önerebiliceğim Pandora Hearts var. Ama tabi biraz sabır gerek ilk bölümden akmaya başlamıyor hiçbiri. Witch Hunter emreye söylemiştim okudu çok beğendi.

Birde başlamadıgım ama baslıyacagım seriler var bana önerilen. Beelzebub, ao no exorcist ve kurohitsuji (adlarını doğru yazmamış olabilirim).

----------

bende bilmiyorum kaan ing olması lazım ama. oreimo 2.sezon 2hafta sonra bitecek 2hafta sonra indir bir başlayışta bitir derim.

Yok onu indirmiyicem zaten suanda listemde sadece Working var cok merak ediyorum. Tatile cıkınca izlicem işte ama link lazım kaya versene o sitenin linkini birdaha

Geri