• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hmmmm izlemedim bakabilirim bi ara zaten kisaymis :)

--------------------------------

Bu arada aranizda Monigatari serisini izlemis olan var mi?

Son düzenleme:
Hmmmm izlemedim bakabilirim bi ara zaten kisaymis :)

--------------------------------

Bu arada aranizda Monigatari serisini izlemis olan var mi?

yok manga.

Monogatari mi bu yoksa başka birşey mi !? Hani Bakemonogatari'nin devamı olan !? loli vampirimiz shinobunun yer aldıgı !?

Evet Bakemonogatariyi kastettim :D Abi o vampir cok tatli ama loli diyince sen butun sevgim kacti o kiza karsi olan sayende :/

Naruto ve bleach biticegi gun icin inan sabirsizlaniyorum... sonunda insanlar gozlerini acicak, onlardan kat kat guzel seriler oldugunu anliyicak...
sana ne desem boş kaan haberin olsun diye söyleyim bleach final savaşı için 5haftalık bi ara verdi ayrıca unutma her insanın kişisel zevkleri farkılıdır sen sevdin diye başkalarıda onu sevmek zorunda değil.

Naruto ve bleach biticegi gun icin inan sabirsizlaniyorum... sonunda insanlar gozlerini acicak, onlardan kat kat guzel seriler oldugunu anliyicak...

Kaan anlarım kişiseldir zevkler ama çamur atmayada gerek yok çok uzun vs diyerek bu animeler ilk 3. sırada One piece,naruto ve bleach bukadar bir kitle bunu izliyorsa eğer seviyor demektir :D

Son olarak shingeki no kyojin hakkında ne düşünüyorsun ?

sana ne desem boş kaan haberin olsun diye söyleyim bleach final savaşı için 5haftalık bi ara verdi ayrıca unutma her insanın kişisel zevkleri farkılıdır sen sevdin diye başkalarıda onu sevmek zorunda değil.

Evet, aynen öyle, sevmek zorunda değil. Ama bazı şeylerde nesneldir. Benim bahsettiğimde bu nesnellik, hak etmedikleri birer popüleriteye sahipler.

Evet, aynen öyle, sevmek zorunda değil. Ama bazı şeylerde nesneldir. Benim bahsettiğimde bu nesnellik, hak etmedikleri birer popüleriteye sahipler.

1) Amv lerin nerdeyse hepsini izledim High Voltage haric. öm den yaz yoksa catlarim meraktan :D
2) Abi bu konularda nesnellik olmaz ya. Ama soyle bi gercek var, evet biraz abarti populeriteye sahipler fakat 3u de cok orjinal seriler bence bu yuzden normal bu abarti.

1) Amv lerin nerdeyse hepsini izledim High Voltage haric. öm den yaz yoksa catlarim meraktan :D
2) Abi bu konularda nesnellik olmaz ya. Ama soyle bi gercek var, evet biraz abarti populeriteye sahipler fakat 3u de cok orjinal seriler bence bu yuzden normal bu abarti.

Air Gear, Soul Eater, Pandora bu saydıgın üçü kadar orjinal, ama bu üçünün gölgesinde. Neyse tamam azınlık olarak daha fazla zorlamıyıcam nasıl olsa gerçekleri kabul ettiremem size. AMV birazdan bulup atarım, aslında amv özgü değil, hanekawa ile savaştığı bölümü biliyor musun !? Orda bir sahne :D

Air Gear, Soul Eater, Pandora bu saydıgın üçü kadar orjinal, ama bu üçünün gölgesinde. Neyse tamam azınlık olarak daha fazla zorlamıyıcam nasıl olsa gerçekleri kabul ettiremem size. AMV birazdan bulup atarım, aslında amv özgü değil, hanekawa ile savaştığı bölümü biliyor musun !? Orda bir sahne :D

Evet hatirliyorum o sahneyi hani golgeden cikip takla atip hanekawayi yerlerde surekledigi :D İtiraf ediyorum icimin yaglari eridi Hanekawadan nefret ediyorum :D

Haklısın Kaan, sırf herkes izlediği için Bleach'i izlemiyorum, One Piece desen o ızdırabı 20 bölüm çekebildim sadece, Naruto desen fillden geçilmiyor. Daha güzel animeler daha kısa sürüyor. Bu konuda seninle hemfikirim.

senin burada yaptığın gerçekleri kabul ettirmek değil sana göre güzel olan bir serinin başkaları tarafından o kadar sevilmemesi ve senin bunu kendine yedirememen.

Tamam gençler sorun yok, takılın siz zorlamıyıcam artık dedim.

Yumul zaten 3 kişiyiz surda takip eden :D

Tamam gençler sorun yok, takılın siz zorlamıyıcam artık dedim.

Yumul zaten 3 kişiyiz surda takip eden :D
dün kahraman abiyle kapışırken dedim değil mi ısrarla bana bulaşmayın diye böyle geri çekilirsin sende :D neyse hxh 2011 izlemeye gidiyorum ben kısa sürdü bu kapışma :D

dün kahraman abiyle kapışırken dedim değil mi ısrarla bana bulaşmayın diye böyle geri çekilirsin sende :D neyse hxh 2011 izlemeye gidiyorum ben kısa sürdü bu kapışma :D
rum

Seni rakip olarak bile görmüyorum ki neden üsteliyip boşa zaman harciyim senle :D

----------

Tengen+Toppa+One+Piece_4bb9a8_4565696.jpg

Geri