• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantine Fortress Ekli Database / Client / Server Files / Hypnos Files - Encrypt

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
dgtf13.png

Database tamamen bana aittir. Constantine'de tarafımdan eklenmiştir . Paylaşmamakta kararlıydım ama böylesi nasipmiş . Umarım işinize yarar.. Tüm Fortress NPC'leri aktif ve çalışmaktadır..:ent

Database :
http://www.multiupload.nl/ZAQS3KJNSX

Client :http://www.multiupload.nl/FG0XMZEZRW

Server Files :
http://www.multiupload.nl/58IHWAJVMK

Önemli Bilgilendirme
: sro_client virus bulabilir. Sebebi editleri yaptığım sunucudan kaynaklanmaktadır.. Kendiniz orjinal Zeus Sro Clienti kullanabilirsiniz
Kimse zorla indirmiyor.. Hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum..

Mapları defensecamp'larda takılıyorsanız YÖN TUŞLARI ile hareket ettiriniz fare ile yüzeye (yere) tıkladığınızda karakter yürümeye devam edecektir..

Bilgi için ZACA'ya teşekkürler

RAR Şifresi sorarsa Database'de : www.maxigamerz.com'dur

Database Özellikleri :

• Irk: Chinese
• Level Cap: 80
• Skill Cap: 80
• Mastery Level: 300
• Experience Ratio: 10x
• Skill Experience Ratio: 15xx
• Drop Ratio: 15x
• Gold Ratio: 10x
• Botting: Çalışıyor
• Hotan Fortress & Constantine Fortress aktif.
• Battle Arena kapalı
• Guild Amblemleri aktif
• Elixirs, Potions, Stones staklanabiliyor (200units.)
• Advanced Elixers & Destroyer Rondo kapalı
• Magic POP kapalı
• Forgetten World kapalı
• Vigor Potion NPC'ye eklendi
• Honor Sunları NPC'lerden silindi
• Tüm itemler old 80cap'a göre düzenlendi
• Canavar spawn oranı 2x olarak yükseltildi
• Weapon parlamaları orjinal 80cap'e uyarlandı

Başlangıç İtemleri

50.000 Skill Points
500.000 Gold
1000 Item Mall Hp Package
1000 Item Mall Mp Package
10 Speed Scroll
3 Day Grab Pet
10 (EVENT) Reverse Return Scrolls

cdnrb.png

cdp0x.png

cdp62.png

1-5 Degree Arası Sun Bulunmaktadır NPC'de ...

Umarım işinize yarar..
:'(

Yardımı dokunan arkadaşım ''DaB''a teşekkürler

Client'i Encrypt Etmek :

--> Encrypt Etmek <--

Öncelikle hyp uzantılı dosyalarımıza sağ tıklayıp Ad Değiştir 'e tıklayıp ''hyp''yi ''pk2'' yapıyoruz.. Data , Particles , Music , Map , Media (hepsi için geçerli)

Resimli Bir Örnek
:

cfnyg.png

Ardından vereceğim linkteki hex editoru indiriyorsunuz (
XVI 32) diyede anılır..

Link :
http://www.handshake.de/user/chmaas/delphi/download/xvi32_254.zip

İndirdikten sonra rarın içindekileri cliente çıkartıyorsunuz ..

Resimli Bir Örnek :

cfp14.png

Ardından XVI 32.exe'ye tıklayıp silkroad.exe'yi içine sürüklüyoruz..

Resimli Bir Örnek :

cfp2t.png

Ardından ise ''Search'' Bölümündeki Replace kısmına tıklıyoruz.. ve Text string seçiyoruz 2 kısmıda.. İlk kutucuğa hyp ikinci kutucuğa ise pk2 yazıyoruz replace all diyoruz..

Resimli Bir Örnek :

cfp5b.png

Ardından ''Replace All'' diyoruz ve işlemin başarılı olduğunu gösteren bir pencere çıkacak karşımıza ..

Resimli Bir Örnek :

cfp6z.png

Aynı işlemi replacer.exe ve sro_client.exe'ye uygulamanız gerekmektedir. Mantığı anlattım :)

Silk İtem Alırken DC olma sorunu

Silk İtem alırken item inventory'e gelip DC oluyorsanız çözümü :

SRO_VT_SHARD --> Programmality --> Stored Producures --> dbo._UPDATE_COST gelip sağ tık Modify diyoruz..

Bir kaç satır aşağı indiğimizde..

-- EXEC @rvalue = SBerry_Account_.DBO._ConsumeSilkByGameServer @JID, @OwnSilkToPay OUTPUT, @GiftSilkToPay OUTPUT, @MileageToPay output, 1, @CharID
EXEC @rvalue = SBerry_Account_.DBO._ConsumeSilkByGameServer @JID, @OwnSilkToPay OUTPUT, @GiftSilkToPay OUTPUT, @MileageToPay output, 0, @CharID, @PackageItemID , 0

Böyle bir satır görürüz.. Kırmızı olarak işaretlediğim kısmı SRO_VT_ACCOUNT yapıp Execute ediyoruz..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konuyla alakasız yorum istemiyorum + Tartışma yaratıcak yorumlar yasak!

Geri