• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantine Fortress Ekli Database / Client / Server Files / Hypnos Files - Encrypt

Tartışma istemiyorum ..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Batuhan'ın bu database'ye Constantinople Fortress eklerken ne kadar zorlandığını kendim gördüm ve paylaşmayacağını düşünüyordum fakat paylaştı. Sonuç olarak Cons fw ekli bir database paylaşıldığına göre Maxigame Database V2'de Constantinople Fortress ekli olacak :) Ellerine sağlık batuhan.

Batuhan'ın bu database'ye Constantinople Fortress eklerken ne kadar zorlandığını kendim gördüm ve paylaşmayacağını düşünüyordum fakat paylaştı. Sonuç olarak Cons fw ekli bir database paylaşıldığına göre Maxigame Database V2'de Constantinople Fortress ekli olacak :) Ellerine sağlık batuhan.

yerı degıl biliyorum fakat msjla ulasmaya calısıyorum neyse https://www.maxigamerz.com/f631/globalmanager-sorunu-197334/ konuya bı goz atarmısınız k.bakma batuhan tekrar konuna yaptıgım ıcın bu yorumu. iyi forumlar

Batuhan kendini tam vermeye basladi ellerine saglik Batu
----------

Tekrardan konularda ismini gormek iyi birsey

StrawBerry artık senden kendi dosyalarımızı nasıl yaparız onuda ögretmeni isteriz :=) örneğin kendi uzantımız böylece bot engeli felan için :) sen sımartıyorsun bizi :D

Roc kestim 10dg sun EU item düştü normalmi ?

cf8g3.png

Yaptığım server filesları hemen paylaşmışlar :D

Ben yaptım Batuhan benden çaldı bakın ismim bile yazıyor orda :D

Roc kestim 10dg sun EU item düştü normalmi ?

cf8g3.png
roca özel drop onlar onları kaldırman gerek tek tek.Aynı şekilde lorddan da repair %400 item düşebilir 9 dg

Eline sağlık güzel database olmuş,elitepvpers'daki konunun tutmaması yüzünden paylaştıysan hata yaptın,çünkü ordaki konun türkçe-ingilizce karışıktı.O yüzden kimse ilgilenmedi bile

----------

StrawBerry artık senden kendi dosyalarımızı nasıl yaparız onuda ögretmeni isteriz :=) örneğin kendi uzantımız böylece bot engeli felan için :) sen sımartıyorsun bizi :D
Dosyaları .pk2 uzantısına çevirmek 10 dakika.Uğraşmayın gereksiz

Geri