• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantine Fortress Ekli Database / Client / Server Files / Hypnos Files - Encrypt

Constantinople Fortress oraya gidince karakter buga giriyor , ileri geri gitmeye falan başlıyor sorunmu var :) yoksa yapmam gereken bişimi var ?

ellerine Yüreğine Bileğine sağlık.. Sağolasın Kardeşim

şu editi göstericek misin kardeşim veya anlat hallederiz

Herkezin aynı anda bütün databaselerini paylaştığını düşünsenize, forum ana baba günü olur :D Teşekkürler bu arada

SR_GameServerde Bir Hata Var Bilen ? Batuhanın GameServer Kullanıyorum. http://c1208.hizliresim.com/10/y/cfl1c.png

Benim server files'imi kullanmazsan bu hatayı alırsın :)

----------

cons fw bozukmu? kuran bir resim atabilirmi?

Bozuk dosyayı paylaşmam :) Bizzat kendi serverimin filesleri ve KaRa ile test edildi

----------

Constantinople Fortress oraya gidince karakter buga giriyor , ileri geri gitmeye falan başlıyor sorunmu var :) yoksa yapmam gereken bişimi var ?

Tamamen çalışıyor..

----------

--> Encrypt Etmek <--

Öncelikle hyp uzantılı dosyalarımıza sağ tıklayıp Ad Değiştir 'e tıklayıp ''hyp''yi ''pk2'' yapıyoruz.. Data , Particles , Music , Map , Media (hepsi için geçerli)

Resimli Bir Örnek :

cfnyg.png

Ardından vereceğim linkteki hex editoru indiriyorsunuz (
XVI 32) diyede anılır..

Link :
http://www.handshake.de/user/chmaas/delphi/download/xvi32_254.zip

İndirdikten sonra rarın içindekileri cliente çıkartıyorsunuz ..

Resimli Bir Örnek :

cfp14.png

Ardından XVI 32.exe'ye tıklayıp silkroad.exe'yi içine sürüklüyoruz..

Resimli Bir Örnek :

cfp2t.png

Ardından ise ''Search'' Bölümündeki Replace kısmına tıklıyoruz.. ve Text string seçiyoruz 2 kısmıda.. İlk kutucuğa hyp ikinci kutucuğa ise pk2 yazıyoruz replace all diyoruz..

Resimli Bir Örnek :

cfp5b.png

Ardından ''Replace All'' diyoruz ve işlemin başarılı olduğunu gösteren bir pencere çıkacak karşımıza ..

Resimli Bir Örnek :

cfp6z.png

Aynı işlemi replacer.exe ve sro_client.exe'ye uygulamanız gerekmektedir. Mantığı anlattım :)

Global manageri acarken böyle bir sorunla karşılasıyorum yardim edebilecek varmi ?
cfp69.png

Benim server files'imi kullanmazsan bu hatayı alırsın :)

----------

Bozuk dosyayı paylaşmam :) Bizzat kendi serverimin filesleri ve KaRa ile test edildi

----------

Tamamen çalışıyor..

----------

--> Encrypt Etmek <--

Öncelikle hyp uzantılı dosyalarımıza sağ tıklayıp Ad Değiştir 'e tıklayıp ''hyp''yi ''pk2'' yapıyoruz.. Data , Particles , Music , Map , Media (hepsi için geçerli)

Resimli Bir Örnek :

cfnyg.png

Ardından vereceğim linkteki hex editoru indiriyorsunuz (
XVI 32) diyede anılır..

Link :
http://www.handshake.de/user/chmaas/delphi/download/xvi32_254.zip

İndirdikten sonra rarın içindekileri cliente çıkartıyorsunuz ..

Resimli Bir Örnek :

cfp14.png

Ardından XVI 32.exe'ye tıklayıp silkroad.exe'yi içine sürüklüyoruz..

Resimli Bir Örnek :

cfp2t.png

Ardından ise ''Search'' Bölümündeki Replace kısmına tıklıyoruz.. ve Text string seçiyoruz 2 kısmıda.. İlk kutucuğa hyp ikinci kutucuğa ise pk2 yazıyoruz replace all diyoruz..

Resimli Bir Örnek :

cfp5b.png

Ardından ''Replace All'' diyoruz ve işlemin başarılı olduğunu gösteren bir pencere çıkacak karşımıza ..

Resimli Bir Örnek :

cfp6z.png

Aynı işlemi replacer.exe ve sro_client.exe'ye uygulamanız gerekmektedir. Mantığı anlattım :)

Clientini packedlemedikten sonra istersen bambaşka bişey gine birşeye yaramaz

Clienti packetlemek derken ? Clientde pulleyler vb bulunmakta ve herşey çalışmakta sen kafanı yorma alp :)

Clienti packetlemek derken ? Clientde pulleyler vb bulunmakta ve herşey çalışmakta sen kafanı yorma alp :)

Kafamı yormuyorum zaten yanlış bilgilendiriyorsun ondan diyorum çünkü dediğini uzantı deiştirmekle gercek bir alakası yok ve Clientde pulleyler vb bulunmakta sro_client.exe ve silkroad.exe de pulleyleride inject edildiğini bilmiyordum

Dostum pk2 formatına çevirmelerini sağlıyorum yoksa işlem yapamıyorlar üstünde doğru düzgün.

Lvlim 80 Ex 99.99 Oluyor ve bir mob Kesiyorum Dc Sorunu nedir ?

Geri