• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantine Fortress Ekli Database / Client / Server Files / Hypnos Files - Encrypt

SRO_VT_ACCOUNT --> ModuleVersion en alttaki satırdan görebilirsin. Version'u IP'yi güncelle IP'den kaynaklanır server kapalı hatası.

SR_ShardManager; Billing Server İs Dead diyip kapaniyor. Çözümünü bilen varsa yardim edebilirmi ? Teşekkürler

StrawBerry 1 dakika vaktin varsa pm atar mısın yardım için.

Batu oyundaki bazı bölgelerde bug var...

Bug yok herşey test edildi bizzat server açtım diyorum canım :) MSN'den yazarsan bakarız ne var ne yok

----------

Client server kapali hatasi veriyor cozumu nedir ?

DIVISIONINFO.txt IP'ni girmen gerek.. IPInput ile değiştirebilirsin version eşitlemeyi unutma

Version Eşitleme Anlatım --> [h=3]İnvalid Client , Patching is not finished hatalarının çözümü[/h]

Bug yok herşey test edildi bizzat server açtım diyorum canım :) MSN'den yazarsan bakarız ne var ne yok

----------

DIVISIONINFO.txt IP'ni girmen gerek.. IPInput ile değiştirebilirsin version eşitlemeyi unutma

Version Eşitleme Anlatım --> [h=3]İnvalid Client , Patching is not finished hatalarının çözümü[/h]

Teşekkürler çok soru sordum ama , gm accountuna giremiyorum herşeyi ayarladim priviledged ip ye hamachi ip girdim daha ne yapmam lazım ? Çok sagol yine.

Start gelmemesinin bir çok sebebi vardır makinanda firewall açıktır..

&

Versionu ve content idyi bozmuşsundur veyahut eşitlememişsindir

firewall kapalı versiyon 388 dbye hiç ellemedim . contend id 22

----------

portuda 55000 yaptım

5 dakika içinde New Fix Map paylaşılacak.. Defanse Campların bazılarında karakter kafayı yiyormuş göktuğ'un dediği kadarıyla (ZACA) o yüzden paylaşacağım isteyen indirir.

Sorunum var arkadaşlar downloadserver, machinemanager, gatewayserver farmmanager bunları açtığım gibi kapanıyorlar.. global manager sorunsuz açılmasına rağmen.. Bu sorun nerden kaynaklanır ?

Global manager da böyle yazıyor

Certification request from : GatewayServer(172.20.1.30)
cannot certify server body : [GatewayServer][172.20.1.30]
server cord closed : 2

-- Edit : sorun çözüldü..
[UYARI]Sorunun kaynağı : ip yi 127.0.0.1 yaptığımda olmadı hamachi kurup ip lere hamachi ip yi verince düzeldi...[/UYARI]

Son düzenleme:
Geri