• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantine Fortress Ekli Database / Client / Server Files / Hypnos Files - Encrypt

Samar'ı açabilirsiniz hotanda consa teleport var ey mübarek :) 80level moblar var samarda ve cons'da.. Europede kapalı :)

Hotana Constantinople teleportu ekleyemiyormusunuz? :D

GameServer & leveldata yapılması gerek reflevelde 80den üstü yok gameserverde 80e ayarlı

durumum yanlıs anlasılmıs ÇÖP dedıgım yaramaz gıbısınden deıl be olm :D
sadece kafama takıldı oyle atladım :D

----------

ne yaparsan ılla bı kusur bulurlarya benımkıde o hesap :D

----------

hacı bunda Jupıter mobspawnları cavelerı falan varmı kendınden yoksa eklemek gerekıyomu ona gore sw yı ayarlıcam da
????

Başkan çalıştıramadım bir türlü. Server'i kurdum sorunsuz bir şekilde "Online" görünüyor ama oyuna giremiyorum. Client'i açıyorum, ıd pw giriyorum(gm hesap değil), Yeni karakter oluştur diyorum, özellikleri falan seçip confirm diyorum ve client kapanıyor. Aynı ıd pw ile tekrar giriş yapmaya çalışyorum, ıd pw yazar yazmaz client kapanıyor. Her seferinde böyle oluyor. Account db sinden hazır bir hesaba girmeyi deniyim dedim oda olmadı. MD5'i çeviriyorum ıd şifre ile giriş yapıyorum, karakter listesi boş görünüyor yeni karakter oluştur diyorum ozaman da bu hatayı veriyor: "Failed to create a character. Please try to connect again. (S1030)". Ne yapmam gerektiğini anlayamadım?
Not: Hamachi Server kurdum ve Ram: 3gb (Kişisel Bilgisayarım)

Son düzenleme:
Client de sıkıntı var
This file does not exist, the access to the following file is limited or it has been removed due to infringement of copyright. ' yazıyor.

Beyler cok gec oldukdan sonra farkettım Fix atın :D
-Hotan Elbise NPC sınde Famale Dekı Tum ıtemler Sun :D 6-7-8 Degree ler hep sun %100 bunu sw dekı mıllet aldıkdan sonra farkettım bende dıyodum nıye herkez famale acıyor :D (Fixlemek İsteyen Duzeltsın :D)

Dostum senin media pk2 dönüştürüm ama leveldata.txt import edemiyorum sorun nedir acaba :) ?

crkvv.jpg

böyle bi hata alıyorum bunu nasıl çözebilirim

Beyler cok gec oldukdan sonra farkettım Fix atın :D
-Hotan Elbise NPC sınde Famale Dekı Tum ıtemler Sun :D 6-7-8 Degree ler hep sun %100 bunu sw dekı mıllet aldıkdan sonra farkettım bende dıyodum nıye herkez famale acıyor :D (Fixlemek İsteyen Duzeltsın :D)

Scrap İtemCode'den düzeltebilirsiniz.

Edit ! -

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri