• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Constantine Fortress Ekli Database / Client / Server Files / Hypnos Files - Encrypt

HACI Su Cadırların yanına gelınce buga gırmenın cozumu yokmu ya :S
kafasına gore oluo bazen takıldıgı yerde bazen takılmıo takılmayanlarda takılıo takılma dedıgım kosuo oldugu yerde kendı suruklenıyo :S
dedıgım gıbı her ısınlanmada buga gırılen yer degısıo :S
Cozum pls ?

DBleri tekrardan upload yaptıgınız için teşekkürler..
Yalnız 1 noktada takıldım yardımcı olan olursa cok sevinirim hemen hemen 4-5 ten beri ugraşıyorum hotan protector shoptaki 6-7-8D sunları nasıl kaldırabilirim ?
İşin doğrusu 1 ara 3-4 tane başlığı yanlışlıkla da olsa kaldırabilmeyi başardım fakat sonradan pk2 editlerken packagede bir şeyleri karıştırdım oyun açılamaz hale geldi.

Package karıştırmışsın o konuda birşey diyemem..
Ama sunları scrapofpackage'de OptLevel'i 0 yap . ItemCode'ye bak C_RARE leri sil ITEM_CH_SWORD_01_A şeklinde yap C_RARE silip böyle örnek alırsan yapabilirsin

ilk başta ellerıne sağlık cons fw herşey sorunsuz fakat bu çadırların yanına geldıgın zaman buga gırıyor bunun ıcın bır cozum yokmu bilader? :)

Beyler dosyalari indirdim cert acilmiyo. Dosyalarla oynamadim sadece ip ve sql ayarlarini yaptim. Compile yapiyorum sonra aciyorum hata veriyor kapaniyor. StrawBerry bi ilgilenir misin ?

Cert'in inileri kontrol et mutlaka hatan var :) NodeType - GlobalService - Shard inilerine göz at

Tamam bro birde birşey sorucam bu billing server mi ne öyle olaylar var ya onları yapmak gerekiyor mu ? Çünkü ben bilgisayarı formatladım hiç birşey yok(sadece gerekli şeyler ve 2008 r2) dosyaları direk çıkartsam ip ayarı yapıp girebilir miyim ?

S.a kardeş öncelikle saol güzel bi konu olmus bi sorum olucak ben herşeyi yaptım depi açmaya sıra geldi dep sekmesine geldim ekle işareti kapalı onu nasıl aktif ederim yada mesajlardan team veriyim bagla sunucuma bakarmısın

Cons fw sorunsuz -.* calısıyor fakat cadırların yanında sorun var bu dbyı cok gelıstırdım fellow pet vs buglar cadırların oradakıler vs yenı unıkler eu drop 110cap vs reklam yapmak ıstemıyorum ellerıne saglık batucum :D

Kardesim Kurulum Anlatım Videosu yada Resim Yokmu Yardımcı olabilirmisin ? ?

Geri