• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Flappy Bird Laneti..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben psikologa gittim tavsiye ederim şimdi oynadığım zaman sinirlenmiyorum :D

38 yaptım genjler kasmayın kendinizi 1 günde 10 dakka felan atın :D ama bi süreden sonra dikkatiniz bozuluyor orda mıçıyorsunuz işte :D

Flappy Bird yüklü Genaral Mobile Discovery - Beyaz - 4 GB dahili - 8 GB hafıza kartı var satılık 1000 ¤ :haha

Yok aman ha... Ben telefonumu seviyorum ve ruh sağlığıma değer veriyorum :) Oyunu hiç indirmedim ve hiç denemedim çok şükür ^^

Oyunu indirdim ve normal bir oyun gibi geldi hiç sinirlenmedim sorun bende heralde :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

ben dün pc de oynadım oynarken gülerek oynadım skor 4 :D
baktım giderek gülmem azalıyor skoru zirvede bırakıp dahada oynamadım :D

Kendine büyük bir iyilik etmişsin bırakarak :)

Geri