• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Galaxy S 4 mü ? Iphone 5 mi ?

LG'nin yeni telefonu G2'ye bir göz at derim, yok olmaz diyorsan S4'ün üstüne tanımam.

Belli başlı bilinen iPhone 5 sorunları :

- Wifi ve 3G bağlantı sorunları

- Ölü pixel sorunları

- Ekranın içerisinden farkedilmeyecek şekilde kırılması sorunları

- Soyulma sorunları

- Cihazın dayanıksız olması üzerine cepte taşırken falan bükülme ve eğilme sorunları.

- Şarjın bir anda gitmesi sorunları.

ve daha bir çok irili ufaklı sorunu var. Yanlız bu sorunlar herkeste ve her iPhone 5 te olacak diuye birşey yok ama genel olarak iPhone 5 kullanan büyük bir çoğunlukta yukarda saydığım sorunlaırn tamamı veya bir kaçı mevcut.

Google da hiç bişey bulamadım demişsin o zaman doğru düzgün arama yapamamışsın demektir. Google'ı aç iPhone 5 Sorunları diye yaz yukarda saydığım maddeler başta olmak üzere yüzlerce site çıkacak ve hepsinde iphone 5'in farklı farklı sorunlarından bahsediyor.

Sen sorun yaşamıyorsan ne ala güle güle kullan ve ses çıkarma nazar değmesin :))

Bu dediklerin ilk seride vardı doğru ondan sonraki serilerde bir sıkıntı yok yeni arkadaşım aldı ip5 hiç bir sıkıntısı yok çatır çutur kullanıyor

Bu dediklerin ilk seride vardı doğru ondan sonraki serilerde bir sıkıntı yok yeni arkadaşım aldı ip5 hiç bir sıkıntısı yok çatır çutur kullanıyor

Senin gibi birinin çıkıp böyle diyeceğini biliyordum o nedenle bunun için de bir cümle yazmıştım ama gözünden kaçmış sanırım. Neyse başkalarının da gözünden kaçmasın diye o cümleyi büyüttüm ve kırmızı yaptım inşallah yeterli olmuştur.

Benim tel hangi seri bilmiyorum ama soyulma olmuş o yanlarda wifi , ölü piksel gibi sorunlar yok bende o yüzden gayet memnunum . Galaxy s3 ün ekranına bakamıyorum sanırsın hep ölü pikseller var .

Benim tel hangi seri bilmiyorum ama soyulma olmuş o yanlarda wifi , ölü piksel gibi sorunlar yok bende o yüzden gayet memnunum . Galaxy s3 ün ekranına bakamıyorum sanırsın hep ölü pikseller var .

S3 nerden çıktı ? Ben S3 ten bahsetmedim hiç. Sırf Samsung'u kötülemek için elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz. Tamam benim umrumda değil çünkü Samsung babamın şirketi değil. Ama burda birileri gelmiş sizden doğru ve tarafsız bir öneri istemiş ama siz kalkıp sırf kullandığınız cihaz iphone 5 diye iphone 5'i övüp samsung'u yerin dibine koymaya çalışıyorsunuz ve insanları yanlış yönlendirip kendi düşünceleriniz ve istekleriniz doğrultusunda seçim yapmaya teşvik ediyorsunuz.

Ben Samsung kullanıyorum ama sırf Samsung kullanıyorum diye ısrarla s3 veya S4 al demedim. Yukarda da yazdıklarımı okuduysanız iPhone 4S veya 5S alabilirsin dedim. Çünkü bu cihazlarda iPhone 5 kadar sorun yok ve tarafsız olarak arkadaşa bilgi verip yönlendirmeye çalıştım.

Bu arada S3'ün ekranında hiç bir sorun yok, rica ediyorum tarafsız olamayacaksanız uydurma bilgilerle oraya buraya bok atıp insanları yanıltmayın.

S3 nerden çıktı ? Ben S3 ten bahsetmedim hiç. Sırf Samsung'u kötülemek için elinizden gelen herşeyi yapıyorsunuz. Tamam benim umrumda değil çünkü Samsung babamın şirketi değil. Ama burda birileri gelmiş sizden doğru ve tarafsız bir öneri istemiş ama siz kalkığ sırf kullandığınız cihaz iphone diye iphone'u övüp samsungu yerin dibine koymaya çalışıyorsunuz ve insanları yanlış yönlendirip kendi düşünceleriniz ve istekleriniz doğrultusunda seçip yapmaya teşvik ediyorsunuz.

Ben Samsung kullanıyorum ama sırf Samsung kullanıyorum diye ısrarla s3 veya S4 al demedim. Yukarda da yazdıklarımı okuduysanız iPhone 4S veya 5S alabilirsin dedim. Çünkü bu cihazlarda iPhone 5 kadar sorun yok ve tarafsız olarak arkadaşa bilgi verip yönlendirmeye çalıştım.

Bu arada S3'ün ekranında hiç bir sorun yok, rica ediyorum tarafsız olamayacaksanız uydurma ve kulaktan duyma bilgilerle oraya buraya bok atıp insanları yanıltmayın.
Abi peki s3 mü 4s mi desem ne dersin ? benim kuzenimde var s3 şu sıralar hafif takılmalar oluyor daha 1 yıl olmadı telefonu alalı

Abi peki s3 mü 4s mi desem ne dersin ? benim kuzenimde var s3 şu sıralar hafif takılmalar oluyor daha 1 yıl olmadı telefonu alalı

Tabiki S4 öneririm. S3 te 1gb ram var S4 de 2gb. S3 teki takılmaların sebebi gereksiz yere kurulan uygulamaların arkaplanda çalışarak kaynak tüketmesidir. Android'de yüklü olan hiç bir uygulama sen kapatsanda tam olarak kapanmıyor arkaplanda çalışmaya devam ediyor ve ram bitince takılmaya başlıyor. O nedenle cihaza gereksiz hiç bir uygulamama kurulmaması gerekir. Sadece gerçekten ihtiyaç duyulan ve kullanılacak uygulamalar kurulmalı.

Ayrıca kurulup daha sonra kaldırılan uygulamalar cihazın belleğinde kalıntılar bırakır o nedenle çok fazla uygulama kurup kaldırmakta bir süre sonra cihazda yavaşlamalara ve takılmalara sebebiyet veriyor. O nedenle cihazı bilinçli bir şekilde kullanmak gerekiyor çöplüğe çevirmemek gerekiyor.

Aynen bilgisayarlar gibi, nasıl bilgisayarı ilk aldığında veya yeni formatladığında hızlıysa ve bir süre kullandıktan sonra yavaşlamaya başlıyorsa Android cihazlarda böyledir. Yavaşladığında komple bir temizlemek gerekiyor ve kalıntıları silmek gerekiyor ki bu işlem format gibi düşünülebilir.

S4 te 2gb ram olduğu için bilinçsiz bir kullanıcı bile kullansa kolay kolay sorun yaşamaz.

Tabiki S4 öneririm. S3 te 1gb ram var S4 de 2gb. S3 teki takılmaların sebebi gereksiz yere kurulan uygulamaların arkaplanda çalışarak kaynak tüketmesidir. Android'de yüklü olan hiç bir uygulama sen kapatsanda tam olarak kapanmıyor arkaplanda çalışmaya devam ediyor ve ram bitince takılmaya başlıyor. O nedenle cihaza gereksiz hiç bir uygulamama kurulmaması gerekir. Sadece gerçekten ihtiyaç duyulan ve kullanılacak uygulamalar kurulmalı. S4 te 2gb ram olduğu için bilinçsiz bir kullanıcı bile kullansa kolay kolay sorun yaşamaz.

S4 değil abi iphone 4sden bahsediyor sanırım :)

Merhaba arkadaşlar ben elimdeki s3 miniyi satıp üzerine ekleyip s4 almayı düşünüyorum s4'ün her yönüyle üstün olduğunu biliyorum bu fiyatı max kaça düşer, ayrıca s3 mini için tekliflere açığım.:)

Son düzenleme:
Bu konuda daha geçen ben aydınlanmıştım.

Eğer paran varsa ve gerçekten bir seçim istiyorsan Samsung Galaxy S4 al , asla pişman olmayacaksın.

Su lphone sevdasindan vazgecin artık samsung iphone dan kat kat iyi hem fiyat hem ozellik .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Su geçirmek kırılmaz ve bataryası 1 hafta gidiyor ve çok ucuz al bunu

nokia-3310_173708.jpg

Samsung galaxy s4 ü aldım şuan hiçbir sıkıntı yok asphal 8 airborne yi hiç takılma olmadan oynayabiliyorum.

Geri