• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İBOT Kurulum [VİDEO ANLATIM] (Çalışma Garantili)

waiting for client cıkıyor ama acılmıyor ne yapmam gerekir ?

Son düzenleme:
arkadaşlar ben ibottan giriyorum bana bi hata werio component mscomctl.ocx or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid die yardımcı olurmusunuz.

regOcfilesx64 ü yüklerken 2 tane dosyada hata veriyor sanırım bu nedenlede oyun bottan açılmıyor client açılırken öyle kalıyo. x86 yıda denedim ama onda 4-5 defa hata verdi sorun nedir acaba ?

dostum indirdim bilgisayarda silkroad bozuldu brova yani... format attırmam gerekiyor yüklediğim şeyler zarar verdi süper bir çalışma tebirkler...

mrb kardeş anlatımın çok iyi hiçbiyerde yok böle anlatım öncelikle tşkkürler benm herşey tmm hiçbir sorun çıkmadı işlemleri yaparken ancak en son launch diyorum ama silkroad açılmıyor görew yöneticisindne bakıorm launch tıklayınca 2. sro_client.exe çıkıyo ama bi süre sonra kendiliğindne kapanıyor sorun ne olabilir?

ibota giremiyorm. yeni sürüm çıkmadığından mı kaynaklanıyor ? birde yeni sürüm ne zaman çıkar

Kardeş Herşey Oluyor ama Id Şifre Girince Dc Veriyo Neden Acaba Yardım Edersen Sevinirim

Teşekkürler Ne Zaman Çıkar Yeni Sürüm Bilgin Var Mı

Herkes beklemede Mr. iBot çalışıyor, umarım en kısa sürede çıkacak..

Merhaba Bi sorum olucak kardesim. Ben bi sbotmod kullanıcısıyım yani o da clientless sbotu clientless yapıyor. Yanında da akademi icin ibotu kullanmak istiyorum. acaba 2sini de bir arada kullanabilirmiyim? Sbotmodda Sbotmod.CL die hackshieldi önleyen bi program var önce onu acıyorum acaba media patch i de yapınca sbotmod u etkiler mi kullan arkadaslar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. iyi forumlar herkese.

Merhaba Bi sorum olucak kardesim. Ben bi sbotmod kullanıcısıyım yani o da clientless sbotu clientless yapıyor. Yanında da akademi icin ibotu kullanmak istiyorum. acaba 2sini de bir arada kullanabilirmiyim? Sbotmodda Sbotmod.CL die hackshieldi önleyen bi program var önce onu acıyorum acaba media patch i de yapınca sbotmod u etkiler mi kullan arkadaslar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. iyi forumlar herkese.

Tabi ki iki botu aynı anda kullanabilirsin. Fakat 2 ayrı client halinde kullanman gerekir. Media patcher Sbot ve sbotmod un çalışmasını engeller. 2 adet silkroad klasörü oluşturursan birinden sbotmod u diğerinden de ibotu çalıştırabilirisn :'(

Tabi ki iki botu aynı anda kullanabilirsin. Fakat 2 ayrı client halinde kullanman gerekir. Media patcher Sbot ve sbotmod un çalışmasını engeller. 2 adet silkroad klasörü oluşturursan birinden sbotmod u diğerinden de ibotu çalıştırabilirisn :'(

Siz olmasanız kimse soruları cevaplamayacak. Kolay gelsin Teşekkürler.

Bu Sorunun Yeni sürümden Olduğuna Emin Misiniz Daha Ne Kadar Bekleyecez Botsuz :(

Ne kadar bekleyeceğimiz meçhul.Ama benim ümidim bitti gibi.AgBot kurdum akşama deneme yapacağım.

Geri