• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.2.2 [10.04.2013]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dayıcım yeni başladım da cidden işe yarar dimi bir de 10 mesaj istiyor nereye yazıcam ben onları .d

Başkan Bot çalışıyormu ?
Video'ları izleyemiyoruz güncelll tutun lütfenn
bot sanal pcli mi çalışıyor yine

açıklama bekliyoruzzzzzzzz

Dostlar beleş bi bot buldum bildiginiz gibi ''centerbot çalışmalarını durdurdu daha güncellemiyor kendini '' başka birileri sahiplenmiş galiba şu siteye girdim http://www.centerbot.ml/ adresinde isro'yla uyumlu indirdim ama güvenemedim kurmaya orda yazıyor. ( Bizim Yazılım TEMİZ olduğunu! bir Antivirüs yazılımı bir virüs olarak alıyorsa uyarıyı görmezden ya da açmak için Bot kullanımı sırasında Antivirüs yazılımı kapalı tutun diye ) ben indirdim winrarlı olarak bi taratim dedim awast programı ile, hiç şaşırmadım virüs buldu ''Win32:Malware-gen'' Napalım arkadaşlar yeni çar açalım öyle mi deneyelim... ??

Başkan Bot çalışıyormu ?
Video'ları izleyemiyoruz güncelll tutun lütfenn
bot sanal pcli mi çalışıyor yine

açıklama bekliyoruzzzzzzzz

Kardeşim ben cevap veriyim normal clientle girdiğin zaman start dediğin an dc'yi yersin clientless girdiğin zaman 1 dakıka içerisinde dc yiyeceksin beklediğin zaman çöpe gidecek bu yüzden sanal pc de kursan clientless'te kullansan bu bot artık sana fayda sağlayamaz.

teşekkürederim kardeşim cvp verdigin için. Anladıgım kadarıyla İBOT BİTMİŞTİR YANİ öylemi

Bitmiştir.

Herkese kolay gelsin.

Son düzenleme:
Şuan Çalışan Herhangi bi free bot yok mu veya center bota üyelik de olabilir

Son düzenleme:
Ne bitmesi kardeşim ben İSRO'da kullanıyorum İBOT . SRO-R'de kullanmak için media.pk2'yi patchlemeye çalışıyorum onu da yapacam. şimdi charım botta+ istediğim kadar Clientless açabiliyorum

----------

Hayır ibot devri bitti.
Şimdi kullanıyorum ya işte İBOT 7/24 ;-)

Ne bitmesi kardeşim ben İSRO'da kullanıyorum İBOT . SRO-R'de kullanmak için media.pk2'yi patchlemeye çalışıyorum onu da yapacam. şimdi charım botta+ istediğim kadar Clientless açabiliyorum

----------

Şimdi kullanıyorum ya işte İBOT 7/24 ;-)

Nasıl çalıştırabiliyorsun ?

skiller yok

ibottta skiller gelmiyor ne yapmak lazım refres desemde olmuyor

Geri