• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot yeni sürümde çalıştırma 07.04.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan vedattt48
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
OYUNA GİRİYORUM BOT GÜZEL ÇALIŞIYOR BAZEN 10 DK BAZENDE 40 DK SONRA BU HATAYI VERİYOR YARDIM LÜTFENNN :angry:

bu bottu kullanmak için vnware yi kurmak illaki gerekiyor mu ?

Beyler bu ibotu kullanmak için wm ware illa şartmı (2.bi bilgisayarda yok) yani eskiden olduğu gibi kullanamıyomuyuz

ben herseyı gosterdıklerı gıbı kurdum fakat clıent acılırken calısmayı durdurdu dıyor :saw:

hs server ve patcher ibotun içinde var.
ayrıca bikaç deneme yapıyorum eğer başarılı olmaya devam ederse ibotu tekrar kullanmaya devam edebiliceğiz.
sağolsun moderatörlerde canımı iyice sıkmaya başladılar ama bakalım sonuç ne olucak.

hs server ve patcher ibotun içinde var.
ayrıca bikaç deneme yapıyorum eğer başarılı olmaya devam ederse ibotu tekrar kullanmaya devam edebiliceğiz.
sağolsun moderatörlerde canımı iyice sıkmaya başladılar ama bakalım sonuç ne olucak.

Ben saat başı dc alıyorum ustam sorun nedir acaba ?

Dediğiniz her şeyi yaptım ıd pw girdikten sonra karakteri seçip başlat dedikten sonra oyun açılır açılmaz dc yiyorum problem nedir?

SroR Hacksiled açıldıktan sonra client geliyor fakat full client indirin diye hata mesajı alıyorum bunun nedeni nedir ?

clienti güncellemen lazım manuel patch.
ama uzun süredir girmiyosan full cleint indirmen lazım.
ve oyun açık değilken silkroad rye tıklayıp alttan search for adres deyin ve kendine gelince patchleyin girin oyuna.

Oyun yüklü agbot ile çalıştırdım fakat çok yavaş kasıyor , ibotu denedim bayağı seri ama patch yapılmadığı için 1-2 dk içinde dc veriyor.
Daha sonra agbot dosyaları ile mediayı editleyip , ibotla çalıştırmayı denedim , ibot HS servere bağlanıyor, oyun açılıyor kasmaya başlayınca dc veriyor.Şu hatanın çözümünü ancak media paylaşılırsa aşacağız.10 yakın bilgisayarda denedim hepsinde critical error aldım.

Oyun yüklü agbot ile çalıştırdım fakat çok yavaş kasıyor , ibotu denedim bayağı seri ama patch yapılmadığı için 1-2 dk içinde dc veriyor.
Daha sonra agbot dosyaları ile mediayı editleyip , ibotla çalıştırmayı denedim , ibot HS servere bağlanıyor, oyun açılıyor kasmaya başlayınca dc veriyor.Şu hatanın çözümünü ancak media paylaşılırsa aşacağız.10 yakın bilgisayarda denedim hepsinde critical error aldım.

1 silkroad-r de açmayı deneyem bakalım olumlu sonuç alırsam bilgilendiririm sizi + yollarım media pkyı nete

Geri