• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.2.2 [10.04.2013]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sa...ben kablosuz internet kullanıyorum. wireless bağdaştırıcıyı sanal vmware de açsam bu kez asıl işletim sisteminde net gidiyor.sanal pc de internet şartmı? şart ise her iki işletim sisteminde aynı neti nasıl kullanabilirim? sanal işletimde patch ı yaptım netframe4 ve javayı yükledim ama hackshielde tıklayınca sro açılırken hata veriyor site update ediliyor gibi bişeyler yazıyor

----------

Tamam bu sorunu hallettim.oyuna giriyorum ama 5 ila 10 dakika arasında dc yiyorum.sro dc veriyor ibotta sorun yok.çarın çantasında pottan başka bişey yok.dress yada avatar gibi şeyler de yok.skilleri kontröl ettim dc verdirecek bişey yok
şimdi farkettim ki vmware den açtığım runsro hackshield de error yazmaya başlamış.error detected on hs data...please restart hs server and silkroad.exe yazıyor..bu cmd ekranındaki ip nin sonu 44 olduğu için init deki dosyaya da aynen böle ip yazmıştım.ancak cmd deki hs de sending hs data to... sonu 41 li ip yazıyormuş.yani benim asıl işletim sistemimim ip sini yazıyor.sorun bu olabilirmi?

Son düzenleme:
sa...ben kablosuz internet kullanıyorum. wireless bağdaştırıcıyı sanal vmware de açsam bu kez asıl işletim sisteminde net gidiyor.sanal pc de internet şartmı? şart ise her iki işletim sisteminde aynı neti nasıl kullanabilirim? sanal işletimde patch ı yaptım netframe4 ve javayı yükledim ama hackshielde tıklayınca sro açılırken hata veriyor site update ediliyor gibi bişeyler yazıyor

----------

Tamam bu sorunu hallettim.oyuna giriyorum ama 5 ila 10 dakika arasında dc yiyorum.sro dc veriyor ibotta sorun yok.çarın çantasında pottan başka bişey yok.dress yada avatar gibi şeyler de yok.skilleri kontröl ettim dc verdirecek bişey yok
şimdi farkettim ki vmware den açtığım runsro hackshield de error yazmaya başlamış.error detected on hs data...please restart hs server and silkroad.exe yazıyor..bu cmd ekranındaki ip nin sonu 44 olduğu için init deki dosyaya da aynen böle ip yazmıştım.ancak cmd deki hs de sending hs data to... sonu 41 li ip yazıyormuş.yani benim asıl işletim sistemimim ip sini yazıyor.sorun bu olabilirmi?
o sorun bendede oluyor (vm ware ile yapınca)
o sistem kastığı için öyle yapıyor.
yapmanız gereken yeni sürümleri beklemek.

VMware kurulum bilen varmı
yüklemesinde bişi yokki tprcal installı seç
dosyaların olduğu yeri seç
otomatik algılıcaktir işletim sistemini next>next>install
(arada vermen gereken disk-ram değeri var)
sistemine göre ver
ama sistemin tüm ramlerini verme.

Orasını ayarladım sanal pcyi kurdu windowsu oraya yükledi sonra:)

----------

Peki sanal pc den nasıl silkroadı aççaz Run hackshieldi acıyoruz start diyoruz sorna sro client gelmiyoır d3dx felan yazıor

Orasını ayarladım sanal pcyi kurdu windowsu oraya yükledi sonra:)

----------

Peki sanal pc den nasıl silkroadı aççaz Run hackshieldi acıyoruz start diyoruz sorna sro client gelmiyoır d3dx felan yazıor
vm ware toolsu yükle
sekmelerde VM>vm ware tools

benm internet 2-3dkda bir gitmeye basladı acaba programdanmı kaynaklanıyor

benm internet 2-3dkda bir gitmeye basladı acaba programdanmı kaynaklanıyor
o sorun her şeye bağlanabilir.
yüklediğin programdan
kablodan
modemden
windows güncellemesinden
virüsten
yada parçaya arşırı elektrik gitmesinden parçada oluşan hatadan
yada pcni direk kapatıp driver dosyalarının hasar görmesinden
...
öle gider.
googlede bi araştırma yapmanı tavsiye ederim.

hm peki Wmware hazır kurulu sanal pc n varsa hamachi ıd pw verebilirmsin

vedat bi yardım edebilcenmi su ağa katıl ordan konusalım yardımwm 123

o sorun bendede oluyor (vm ware ile yapınca)
o sistem kastığı için öyle yapıyor.
yapmanız gereken yeni sürümleri beklemek.
yok arkadaşım kasılmayla ilgisi yok.vmware kullanmadan sadece normal işletimde run hs ve onun clientini açıyom yanına clientsiz 2 tane çar açıyom başka hiçbirşey açık değil yinede error çıkıyor.eskiden bukadarı açıktı yanına ikinci bir client açardım yanına 5 tane clientsiz çar yinede sorun çıkarmazdı run hs...dikkatimi çeken 1 tane clientless çar açınca sorun yok yani yanına film aç oyun aç ne kassanda error çıkmıyor..ama ikinci bir clienless açtınmı ozaman error çıkıyor çünkü run hs de hani sending hs data diyoya orda iki çarın datası fazla gelmeye başlamış.sebebi ve çözümü anca yapımcının elindedir herhalde

Bu yeni sistemde en fazla 2 çar açılabiliyor bunun içinde 2 run hs , 2 sro client açmak gerek.açılan iki clientless ibottan biri vmware deki run hs ye bağlı olacak diğer clientless botta normal işletimde açılan run hs ye bağlı olcak..ibotun bukadar aradan sonra geri dönüşü muthiş

Son düzenleme:
biri bi hayır yapsada türkçe bi videolu anlatım yapsa LS:2 olayını hala yapamadım sanalı kurdum şimdi silkroadı atıyorum içine gerçi ama olur öle bilmiyorum sadece takıldığım şey LS:2 olayı boşlukta koyuyorum ama yol ve dosya adının doğru olmasını sağlayın diye bir hata veriyor yardımcı olun lütfen :/

Sanal Pc kurdum (vmware workstation), gerekli programları yükledim, ibotu açınca şu hatayı alıyorum: "ibot critical error loading main gui form" Not: Sanal Pc Ekran kartımı algılamıyo kendi isimlendirdiği 128 MB bir ekran kartı algılıyo.

Sanal Pc kurdum (vmware workstation), gerekli programları yükledim, ibotu açınca şu hatayı alıyorum: "ibot critical error loading main gui form" Not: Sanal Pc Ekran kartımı algılamıyo kendi isimlendirdiği 128 MB bir ekran kartı algılıyo.

sanal işletimde ibotu açmicaksın.zaten açamassın çünkü ibot için gerekli proğramlar yüklü değil.ibotu asıl işletimde açıcan ve o hatayı almamak için microsoft visual c 2010 yüklemen gerek.visual c 2008 yüklü olunca critical error verir

----------

biri bi hayır yapsada türkçe bi videolu anlatım yapsa LS:2 olayını hala yapamadım sanalı kurdum şimdi silkroadı atıyorum içine gerçi ama olur öle bilmiyorum sadece takıldığım şey LS:2 olayı boşlukta koyuyorum ama yol ve dosya adının doğru olmasını sağlayın diye bir hata veriyor yardımcı olun lütfen :/

ibota sağ tıkla kısayol oluştur de...oluşan kısal yola sağ tık özellikler de ve açılan pencerede hedef yazan yerin sonundaki tırnaktan sonra bir boşluk bırak ve LS-2 yaz bukadar bunun videolu anlatımına daha gerek varmı

Yani hackshield, loader vs. her şeyi sanal pcden, ibotu normal pcden açıcaksın mı diyorsun ben mi yanlış anlıyorum.

Son düzenleme:
hepinizden çok özür diliyorum hedef yerine elle tırnak koyduğum için sadece sona koyuyordum başa koymuyordum başa koymak şimdi tam aklıma geldi bu sefer oldu saolun hepinize.!!!

Beyler ben sanal pcden runsro'dan açıyorum kısayolda LS:2 'de ekli ancak ibot çalıştırdığım zaman 'server busy or down' hatası alıyorum nasıl çözebilirim ? yardım ederseniz sevinirim

Geri