• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.2.2 [10.04.2013]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
biri vmware linki versin yeter ya 2 gündür bulamıyorum.

ben hepsini teker teker yaptım oyuna girdim çara tıkladım start dedim oyundan attı şöle bi hata vedi
Hack Shield Error05
Anti-Hacking function is corrupted.
(00010a01) Closing Silkroad client

ben hepsini teker teker yaptım oyuna girdim çara tıkladım start dedim oyundan attı şöle bi hata vedi
Hack Shield Error05
Anti-Hacking function is corrupted.
(00010a01) Closing Silkroad client
o hata bi ara bendede olmuştu tekrar launch dedim gitti :)

aynen gitti kardeşimde çara tıklıyorum hemen oyundan atıyor nie anlamadım gitti ???

altta bi konu daha var
ona bi bak
ayrıca ibot dosyaları güncellendi orda war güncelleri.

kardeş ibot yeni sürümünüde indirdim şimdi gine aynı oyuna giriyorum çara tıklıyorum start diyorum ekran doluyor hoop kapanıyor... dc veriyor disconnected from server diyor ne ypcam ???

isro da ibot clientlı çalışıp çalışmadığını bilmiyorum clientless olarak çalışıyor.
client lı olarak bir deniyim sonucu yazarım.

kardeşim artık çara tıklıyorum ekran doluyor kapnıyor işte. bu edx6 da ''patch speed ve pedirect gateway server'' seç olur dediler, bu seferde akrana clıent gelmiyor bunun başka bi şeyi var artık .. ibot clientless çalışıyor, ama clıent li çalışmıyor

Herşeyi eksiksiz yaptım ama ibot'daki şu hatadan kurtulamadım, yardımcı olursanız sevinirim;

"HS Server is busy or down!" Bu yazı çıkıyor bot ekranının en üstünde sonra loaderden launch yapınca direkt dc veriyor

Normalde "HS Server Successfuly Connected" yazması lazım değil mi?

herşeyi eksiksiz yaptım ama ibot'daki şu hatadan kurtulamadım, yardımcı olursanız sevinirim;

"hs server is busy or down!" bu yazı çıkıyor bot ekranının en üstünde sonra loaderden launch yapınca direkt dc veriyor

normalde "hs server successfuly connected" yazması lazım değil mi?

sanal pc deki güvenlik duvarını kapattın mı ? ////// ibot kısayol sonuna ls:2 yazdığından mı

----------

I botun eni versiyonun da iphs numarası çıkmıyor ?????? Napcazzz

----------

I botun Yeni versiyonun da iphs numarası çıkmıyor ?????? Napcazzz

1. :D java yükledim düzeldi :D

beyler wmplayer la ibotu çalıştırınca kasma oluyor mu pc de? mesela ben geçen yaz hs server+3char açınca pc de hafif kasma oluyordu şimdi vmplayer la hs server+2char açsam kasma yapar mı ki?

beyler wmplayer la ibotu çalıştırınca kasma oluyor mu pc de? mesela ben geçen yaz hs server+3char açınca pc de hafif kasma oluyordu şimdi vmplayer la hs server+2char açsam kasma yapar mı ki?
multi client yok
dolayısıyla 1 çar + clientless ile yaparsın anca(mantıklı olanda bu )^^

Geri