• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.2.2 [10.04.2013]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler ben sanal pcden runsro'dan açıyorum kısayolda LS:2 'de ekli ancak ibot çalıştırdığım zaman 'server busy or down' hatası alıyorum nasıl çözebilirim ? yardım ederseniz sevinirim

ibot klasöründe init adında bi klasör var..içindeki iphs ye gir sonra ondaki ip yi run hackshieldeki ilk çıkan iphs yazılı ip yi yaz

----------

çalışmıyor sanırım.

çalışıyor ama ben sorunsuz olarak 2 tane açabiliyorum.ikiside malesef clienless..biri vmware den diğeri asıl işletimden.her iki işletimdede run hs çalışıyor.tabi her iki işletiminde ibotları farklı ve init dosyasındaki iphs numaraları farklı.bir run hs ye 2 ibot bağlı olunca 5-10 dakkada bir dc veriyor ve run hs de error çıkıyor.sanal işletimle birlikte 2 run hs ve ikisinede birer tane ibot açınca sorun olmuyor

ibot klasöründe init adında bi klasör var..içindeki iphs ye gir sonra ondaki ip yi run hackshieldeki ilk çıkan iphs yazılı ip yi yaz

----------

çalışıyor ama ben sorunsuz olarak 2 tane açabiliyorum.ikiside malesef clienless..biri vmware den diğeri asıl işletimden.her iki işletimdede run hs çalışıyor.tabi her iki işletiminde ibotları farklı ve init dosyasındaki iphs numaraları farklı.bir run hs ye 2 ibot bağlı olunca 5-10 dakkada bir dc veriyor ve run hs de error çıkıyor.sanal işletimle birlikte 2 run hs ve ikisinede birer tane ibot açınca sorun olmuyor

HS busy or down hatası alıyorum

Arkadaş hangi ibotu denediysem olmadı denemediğim sürümü kalmadı kimse bilmiyor mu çözümü herşeyi yapıyorum vmware de kullanıyorum ama charda id pw giriyorum chara tıklıyorum starta tıklıyorum tam dolunca oyundan atıyor sro_client.exe ve ibot.exe çalışmayı durdurdu diye yardım edebilecek yokmu 8-9 saattir buna uğraşıyorum

arkadaslar ibotu acarken böyle bir hata alıyorum mswinscn.ocx bu neden kaynaklanıyor olablir busorunu cözmek icin ne yapmam gerekiyor

----------

ibot window8 de calısyormu ltfn yardım

Çalışıyorsa eğer gerçekten süper...

----------

videolu anlatım çalışıyor mu, video gizli diye bir uyarı çıkıyor sürekli

Başkan herşey çok iyi de çift çar açma yapabilirmiyiz. yani multi cliend ?

Ben Herşeyi yaptım . Giriş yaparken beklio öle kalıo oyunda kararma olmuo . Yardım .

Bende video gizlidir hatası veriyor videyoları izleyemiyorum

Teşekkürler

ibot suan aktifmi

----------

windows 8 de calısıyormu

bu bot yüzünden bi dünya çarım banlanmıştı isroda :D

Ibot şuan aktif mi arkadaşlar. Aktif ise çalışan sürüm ün linki verirmisiniz

Geri