• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot yeni sürümde çalıştırma 07.04.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan vedattt48
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
win7-xp-vista-win8 hiç fark etmez
yeterki sanal pcnizde gerekli programlar düzgün yüklü olsun
ayrıca bugün bi video çekiyodum
ama acil bi işim çıktı anca 1-2 saat önce eve gelebildim
artık yarına bi video gelecek.

hele şukur simdi win 7 kuruym ozaman 64 86 ?

----------

Tw gel acill

----------

Ultimate X86 Kuryorm suan sonra ne yapçam ?

----------

Vedat msn adres veya sana ulasabılcegım yaw .s

----------

alın işte oldu yukleri o videki gibi yapamazsınz cd lazım bunu yapmak icin eger cd warsa tk cd sonra kendı otamatık bulcak sende ileri dıcen olcak

----------

İBotta carın calınma şansı warmı warsa hic bota salmıcamda .d

----------

İBotta carın calınma şansı warmı warsa hic bota salmıcamda .d

pc baglı kardeş olmadı 25tl wercem MBOT alca bi ibot icin pc yazık olur weririm parayım gider hemen tak indir ıd pw botta .d

----------

aga gine aynı hata baslıcam he.s

arkadaşlar yardım edermisiniz client geldiği gibi dc weriyor çözüm ?

İyi hoşta ben yaptım çalıştı açtım bir tane charı 2 ci charı açmaya kalkınca client gelmiyor neden .?

kardeş bu gine hata werdyor dedıgı sekkılde yapdım dedigi seyide yukledım gıne aynı critical eror degissne bişey yok

Kardeş nasıl yapıcam wartaosin m neydı sanal pc ykledım nasıl acıcam oyunu botu gıne hata alıyorum

AGA BANA YAP DA TW WARMI MK s:sASDĞŞL

----------

Kardeş nasıl yapıcam wartaosin m neydı sanal pc ykledım nasıl acıcam oyunu botu gıne hata alıyorum

kardeş nasıl yapdım yardım edermsıın Tw warsa gel

----------

Birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrri cwp wersın nasıl yapdınz dediginz herseyı yapıyorum olmuyor ciritcal eror alıyorum :S

Vedat kardeş gel yardım et indiridigini kurdum adam gibi yapdım gne olmadı ne olur da

----------

Vedat Tw gel yap sunu aga ne olur da canım skılıyor

Vedat kardeş gel yardım et indiridigini kurdum adam gibi yapdım gne olmadı ne olur da

----------

yolla yapak

----------

----------

dstm signature silkroad-R için
010500000044
miş
bnm media patcherde oynamışım onla ^^

Videoyu dikkatli izlemek gerekiyor arkadaşlar hallettim.

Son düzenleme:
Valla varya kafayı yiyecem vm ware workstation kullanımı anlatan bir videolu anlatımda hazırlaman mümkün mü hocam?

herşeyi anladım bir türlü bu programı kullanamadım. kafayı yedim deli olucam.

Valla varya kafayı yiyecem vm ware workstation kullanımı anlatan bir videolu anlatımda hazırlaman mümkün mü hocam?

herşeyi anladım bir türlü bu programı kullanamadım. kafayı yedim deli olucam.
vm warede zor bişi yok ki
dosyayı seçiyon o otomatik yüklüyo zaten
sadece xp ise key giriyon ekstradan.
driverlerini bile o yüklüyo.

Netten w7 ultimate iso indirip kurdum buna sro yu felan nasıl atıcam ben şimdi baştan indirmekmi gerekiyor ?

Arkadaş kırk yılın başı isroya geri dönelim dedik bi ibot açıcam diye neler çekiyorum :)

Run sroclient hack bilmem ne şeyini açtığımda bu düzelttiğim javanın yolunu hatalı olarak gösteriyor. hemen kapanıyor sonra sro laucher açılıyor. Neden yapıyor bunu ?

Arkadaşlar Ben Karakter Seçme Ekranına Kadar Geliyorum ama Karakter Seçiçem Tam Loading Yazıyor Hopp Oyundan Atıyor Varmı Bunun Bir Çözümü Clentss De Sorunsuz Çalışıyor.

Geri