• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot yeni sürümde çalıştırma 07.04.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan vedattt48
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Onaylandı Çalışıyor.

m0myc.jpg

Teşşekür Ederim.
bir şey değil ^^

----------

Hamachi adresleri:
vedat-Hackshield1
vedat-Hackshield2
şifreler1
pcsi kasan yada açamayanlar bnm hamachiye gelsin
(dc problemlerinden mesul ben değilim)

media pacher acıcan critical eror alıyorum yardım edın ne olur :S

use custom adress yazıyo onun altında signature yazıyo orası (media pathcerde)

gine olmadı :S

----------

Sen yapabılrımsıın yardımcı ol bana tek sorun bu buınu yapsa acılcak belkide .s Team wirer warmı sende ? baglan yapsan :S

anlamadın neyi yaz yapalım ? yardımcı ol kardeş tek sorun bu

ya olum ufff :S tek sorunum o kaldı warua :s sunu yardımcı olcak yok tek o kaldı oda olsa tm xp de kullanıyorum ibot calısyordu eskıden oyunu brakdım kasa degişti simdi win 7 war olmuyor

ya olum ufff :S tek sorunum o kaldı warua :s sunu yardımcı olcak yok tek o kaldı oda olsa tm xp de kullanıyorum ibot calısyordu eskıden oyunu brakdım kasa degişti simdi win 7 war olmuyor
team yolla yapam 2 dk sabaha kadar burda değilim

kardeş ne lazımsana şimdi ne yollıcam ? acıl sole

----------

ıd 696 990 684 pw :3773 al kardes

tamam vedo inşallah olur yukluyor suan tm msn adresini wer olmadı facebook ulasbblcegım

Veddatttt kardeşim şuan ınıyor Tw ile baglanırmsn pc hadi simdiden baglan hadi

Vedat suan o dedigini nasıl kurcam Tw gelde kur da .s

----------

Vedat kardeş indirdim kuramadım nerdesın kardeş kuramadım ico dosyası cıkmıyor bende cd gibi olan 2 secenege tıklayınca acıl yardım et TW GEL

----------

Vedat alta cwp atınca MSN ADRESİ WEYA TEL NUMARINI BIRAK DA :s

----------

vedat baksana simdi xp kurcakdım cd takıp kuruyordu tm koplanıyor derken olmadı eskık dosya war dio cd cizik onda win 7 kursam gine busefer kesın bot accıcakmı smdı o video sole olay war adam cd takmadan drek olarak yukleme yapıyor bizde ole sans yok cd takdım oldu calısdı atıcakdı atamadı cd cizik . we win7 olmasızmı ? hem kurdukdan sonra ne yapcam bana yaz yarın bakıcam tek tek kurdkdan sonra yada ozel msj at tm kardeş

----------

he bide o Vmware warsh mıdır nedir orayamı kurcam botu gine normal olarak kendı pc mizemi onda yaz kafa karısmasın viedo cek bişey yap s.

Geri