• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İbot yeni sürümde çalıştırma 07.04.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan vedattt48
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Run'dan açarken sw kapalı hatası alıyorum.Videoda ne yapıyorsa aynı şeyi yapıyorum fakat bir değişiklik olmadı..

İlk defa ibot kullanıcağım için fazlada bişi anlamıyorum :)

Ps:Hack shield klasörünün içindekileride silkroad klasörüne attım düzeldi :D

Son düzenleme:
Run'dan açarken sw kapalı hatası alıyorum.Videoda ne yapıyorsa aynı şeyi yapıyorum fakat bir değişiklik olmadı..

İlk defa ibot kullanıcağım için fazlada bişi anlamıyorum :)

Ps:Hack shield klasörünün içindekileride silkroad klasörüne attım düzeldi :D
onların silkroad klasöründe olduğunu görmedin mi ?
ama sorunu çözmene sevindim ^^

----------

clientless ile oyundayım şuan fakat bir türlü client ile yapamıyorum :/ bu da benim pek istemediğim bir durum..
Mr.iBot u beklememiz lazım yapıcak bişi yok
ama yarın sabah 8de açarım hack shieldi paylaşırım giriş bilgilerinide
ama dc yerseniz karışmam.

beyler ibot yeni sürümünüde indirdim şimdi oyuna giriyorum çara tıklıyorum start diyorum ekran doluyor hoop kapanıyor... dc veriyor disconnected from server diyor ne ypcam ???

beyler ibot yeni sürümünüde indirdim şimdi oyuna giriyorum çara tıklıyorum start diyorum ekran doluyor hoop kapanıyor... Dc veriyor disconnected from server diyor ne ypcam ???

sanal pcdeki güvenlik duvarını kapat dikkat sanal pc dekini kapatacan (bilgisayarım /denetim masası / güvenlik merkezi )'deN

beyler ibot yeni sürümünüde indirdim şimdi oyuna giriyorum çara tıklıyorum start diyorum ekran doluyor hoop kapanıyor... dc veriyor disconnected from server diyor ne ypcam ???
sadece patch seed ve reditec gateway servera tıkla
edx loaderi yönetici olarak aç.

[sıze=3][ı]
sadece patch seed ve reditec gateway servera tıkla
edx loaderi yönetici olarak aç.
[/ı][/sıze]

çoğu kişi vedatt48 kardeşimin dediği hataları yapıyor . Video daki her şeyi aynen yaptıysanız ve yinede ibot'ta (hs server busy or down) diyorsa sanal pcdeki güvenlik duvarını kapatın olmazsa gene yazın buraya

Beyler benden bu kadar ben sıkıldım artık
yukarıda xbox720 nin konusu war oraya sorunlarınızı yazın ordan çözüm bulun.

çoğu kişi vedatt48 kardeşimin dediği hataları yapıyor . Video daki her şeyi aynen yaptıysanız ve yinede ibot'ta (hs server busy or down) diyorsa sanal pcdeki güvenlik duvarını kapatın olmazsa gene yazın buraya

halan down diyorsa ibot'un kısayolunu oluşturun beyler sonra özelliklere tıklayın HEDEF' in sonuna iBot.exe" den sonra bunu yazın LS:2 örn : \iBot.exe" LS:2

Video ile eksiksiz olarak 1e1 yaptım fakat run sror hack shield açınca waiting for client diyor kalıyor.

Mr.iBot u beklememiz lazım yapıcak bişi yok
ama yarın sabah 8de açarım hack shieldi paylaşırım giriş bilgilerinide
ama dc yerseniz karışmam.

ne zaman denesem hep dolu oluyor ben normal olarak da oyuna clientle giremiyorum. sadece clientless ile giriş oluyor mp pot bittti ve bir türlü almıyor..

Bilginiz olsun arkadaşlar virtualbox'ı hackshield direk fark ediyor,açık olduğu sürece sro_client açılmıyor ve açıkken sro_client'e dc veriyor

Onaylandı Çalışıyor.

m0myc.jpg

Teşşekür Ederim.

Geri