• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.2.2 [10.04.2013]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aslında login oluyorum charın yüzünü görüyorum yanlış anlatıyorum galiba oyuna girmiyor yani karaktere tıklıyorum start dıyorum sonra hop dısconnect

----------

İşte o sanal sunucu kurmadığından oluyor sanırım bende de aynısı oldu çünkü. Şimdi VMWARE için xp indirip deniyecem.

Öyleyse bende öyle yapayım,başka fikri olan yokmu ??

Aslında login oluyorum charın yüzünü görüyorum yanlış anlatıyorum galiba oyuna girmiyor yani karaktere tıklıyorum start dıyorum sonra hop dısconnect

----------

Öyleyse bende öyle yapayım,başka fikri olan yokmu ??
dstm sendeki sıkıntı sen multiclient yada nop hackshielde tıkladığın için oyundan atıyo
edx loaderi sağ tık yapıp yönetici olarak aç
sonra redicet gateway ve patch seed e tıklayarak launch de

oraya yazdım şart diye
ama size kısa bi süreliğine bi iyilik yapam ^^
benim hamachi ağına gelin
hackshieldden kurtulun bi süreliğine.
vedat-hackshield ağın ismi
şifre 1
4 kişi gelebilir en fazla

----------

benim ağa bağlanın
ibot klsöründen init klasörüne girin
iphs metin belgesine bnm pcnin ip v4 adresini yazın ve botu açın
ben hersyı hallettımm carakterrı scıyorum satart dıyorum ı bot calısmıyı durdurdu dıyor :( bıde ben botu calstrana kadar senın hamachıyı denesem olurmu ips yazan yere ne yazıcan sana zahmet yazarmısın bulamadım ben :(

ben hersyı hallettımm carakterrı scıyorum satart dıyorum ı bot calısmıyı durdurdu dıyor :( bıde ben botu calstrana kadar senın hamachıyı denesem olurmu ips yazan yere ne yazıcan sana zahmet yazarmısın bulamadım ben :(
framework c++ 2008-2010 res ve ocx fileslerin yüklü olduğuna iyi bakın
eğer gene olmaz ise
oyuna normal olarak girin üzerinizdeki herşeyi bankaya atın
bu hata genellikle üzerinizdeki itemlerden dolayı oluyo
örneğin üzerinizde bi job itemi warsa
yada bi kupon vb
bunlar ibotun hata vermesine sebep olabiliyor
benm hamachiye bağlanmanda bişiyi değiştirmicek.

geçen yaz ki ibot la şimdiki ibotun kurulum bakımından ne gibi farklılıkları var bilen biri yazabilirse iyi olur:) videodan bişey anlamadım yazılar pek belli olmuyor:S

geçen yaz ki ibot la şimdiki ibotun kurulum bakımından ne gibi farklılıkları var bilen biri yazabilirse iyi olur:) videodan bişey anlamadım yazılar pek belli olmuyor:S
sadece hackshieldi vm ware workstationdaki sanal pcden açıyosun
ve edx loaderi yönetici olarak çalıştırıp redicet gateway ve patch seed tıklıyosun
tek fark bu.

----------

beyler bu bot konusunda hata alanlar lütfen buraya bi msj yazmadan önce videodaki herşeyi düzgün yaptığınızdan emin olun
vede hatanızı buraya yazmadan önce msjlara bi göz atın
çünkü herkez aynı hatayı alıyor.
ayrıca hackshield server sadece sanal pcde çalışıyor.
şimdilik multi clientte yok.

HS client acılıyor ama loaderden client acılmıyor bi yardım edin ? :mj:

Ben hackshield felan herseyi actim sanal pcde ibotu acdigimda normal pcde hs server busy or down diyor cözumu?

sanal pcde açtığın hs clientin bi cmd ekranı war
orda kareler içinde iphs:xxx.xxx.x.xx:15777 war
onu ibot klasörü>init
içindeki iphs içindeki ipnin yerine yaz

Arkadaşlar ne yaptıysam olmadı açıkçası virtual pc bir türlü ekran kartı görmüyor silkroad açılmıyor açıkçası bu sanal pc olayı kalkmadan uğraşmaya deymez.

Geri