• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.2.2 [10.04.2013]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dostum sen yeni kurulumdan anlıyora benziyorsun fontunu değiştirip ayrıntılı resimli bi anlatım yapıversen.
ewt forumda ilk ben yaptım kurulumu clientless ve clientlisini
bu arada ne warmış benim fontumda :D
ayrıca çokda fazla bi farkı yok.

----------

VMWARE'de x64 açmamız şart mı yav :( Benim pc desteklemiyor x64 çözümü varmı bunun?

Herşey tamam bir tek start diyince oyundan atıyor o da sanal bilgisayardan kaynaklanıyor sanırım.
x86 kur yoksa işlemcin üstünde yumurta pişirebilecek hale gelir ^^

----------

beyler bu arada isro için kullanan varsa bnm hamachi ağına gelsin
uğraşmak zorunda kalmazlar.

teşekkür ederim bir çar açmayı başardım ama ikinci açılmıyo onuda çözersen tamam :)

ben denedim client gelmiyo :)

kardeşim sen clientless i anlatsan şu yeni karakter şifresini nasıl giricez clientlesste ?

Son düzenleme:
o zaman 2.yi clientless ile aç
ve kasma işlemi yapıcaksan eğer
2. sekmede others dataya tıkla orda trace options war
ordan clientli açtığın çarı takip ettir.

clientless acılıyo ama bu yeni karakter şifresini giremiyorum nerden girebılırımde carı acabılırım

Peki kuranlar için aklıma takılan 1-2 soru;
Her seferinde sanal pc olayını tekrarlamalımıyız?
Client açtıktan sonra sanal pc kapatabilir miyiz?

çok dc veriyo ama idare eder gibi keske eskisi gibi olsaydı sanal pc falan cok sıkıntı

ewt forumda ilk ben yaptım kurulumu clientless ve clientlisini
bu arada ne warmış benim fontumda :D
ayrıca çokda fazla bi farkı yok.

----------

x86 kur yoksa işlemcin üstünde yumurta pişirebilecek hale gelir ^^

----------

beyler bu arada isro için kullanan varsa bnm hamachi ağına gelsin
uğraşmak zorunda kalmazlar.

İyimiş bi deneyim şimdi :D Teşekkürler ilgin için bu arada.

Şimdide start diyorum tam oyuna giricek now loading doluyo sonuna kadar sonrada disconnect oluyorum hay allahım ya. yardım edebilecek varmı

z.

----------

tam nerde ne oluyo düzgün yazarmısın bişi anlamadım :D
[/QUOTE]

Starta tıklıyorum beklıyorum tam gırıyo hop dısconnect dırek hemde charın yüzünü dahi göremedim .

z.

----------

tam nerde ne oluyo düzgün yazarmısın bişi anlamadım :D

Starta tıklıyorum beklıyorum tam gırıyo hop dısconnect dırek hemde charın yüzünü dahi göremedim .

İşte o sanal sunucu kurmadığından oluyor sanırım bende de aynısı oldu çünkü. Şimdi VMWARE için xp indirip deniyecem.

Geri