• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.2.2 [10.04.2013]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tamam iste link ver ben bulamıyorm hmmm

Uzun zamandır ibot kullanmıyorum xbox sen şu yeni sürümün ayrıntılı bi login olmaya kadar anlatımını yapsan resimli :)
ibot kullanımında hiç bir şey değişmedi
sadece hackshieldi vm ware deki sanal pcde açıyosun.
onun videosu mevcut zaten.

----------

Tamam iste link ver ben bulamıyorm hmmm
o kadarda hazıra alışma :D
yaz googleye bul
bi hata olursa yaz buraya her türlü yardımcı olurum yada yardımcı olurlar.

run sro hackshıeld ıle sorun yasıyorum normal bı sekılde acıyorum calısıyor botu acınca botta hs server ıs buys or down yazıyor

1 olarak hackshıeld le acıyorum sro ekranı gelıyor lunch dıyorum acılıyor ama botu acınca buys or down hatası werıyor yardımlarını beklıyorum
sendeki hata şu
şimdi hackshieldi açınca bi cmd (siyah ekran) ekranı geliyo
orda kareler içinde iphs:xxx.xxx.x.xx:15777 war o ip yi
ibot\init içindeki iphs metin belgesini aç oraya yaz
silkroad-R kullanıyosan r_iphs içine

Sanal sunucu şart mı?

hayır ben denemek için sanal pc denedim yazdım.

----------

onun aldığı hata dosyaları atmamasından değil
windows javayı bulamadığı için
şimdi yapman gereken şey
C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin (win64 ise)
kopyalayıp
bilgisayarıma sağ tık özellikler>gelişmiş>ordan performans ayarları war onun altında bi seçenek daha ona tıklıcak "path" yazan bölümü bulucak ve oranın yanına yapıştırıcak.
(kusura bakma bnm pc ingilizce olduğu için seçeneğin adını veremedim :) )

----------

google.com ^^

işletim sisteminin dep ayarlarını kurcalamadan da çalışıyor. üstte anlatmış olduğun şeyleri yapmana gerek yok sadece videolu anlatımı dikkatlice yapın çalıştığını göreceksiniz.

konunun en üsttünde video lu anlatım var dikkatli izle bir adımı atlamışsındır.
hepsını yapıyorum sorunda orda zaten nıye bolebır hata alıyorum bılen varmı dıyorum

yanlızca bu kısayola LS-2 yazıyor ya ben onu yapınca ugula deyınce yol veya dosya adının dogru olmasını saglayın yazıyor

Son düzenleme:
hepsını yapıyorum sorunda orda zaten nıye bolebır hata alıyorum bılen varmı dıyorum

yanlızca bu kısayola LS-2 yazıyor ya ben onu yapınca ugula deyınce yol veya dosya adının dogru olmasını saglayın yazıyor

LS 2 o clientless giriş içindir, daha önce açılmış iBot konuları kontrol edin

iBot (Ücretsiz)

iBot (Ücretsiz)
sayın mod hıc bı turlu gremıyorum o clntess modsa ne oyle nede ı botla normal olarak gıremıyorum buys or down hatası alıyorum ben hs calısmıyor sanırım ama nrmal bı sekılde vıdeonunda hepsını yapıyorum yardımet banaya (uzaktan yarıdım olayı TeamViewer ıle yardım etsen bana )

Son düzenleme:

iBot (Ücretsiz)
dstm o sadece clientless için değil
normal oyun içinde ls:2 kodunu yazman gerekiyo yoksa silkroad revulation modu açılıyor.

----------

Private Serverlerde çalışıyormu ?
çalıştırabilenler var.
ama tavsiyem mbotu kullanın onun party buff seçeneği var

----------

ibot a sağ tıkla
kısa yol oluştur de
ondan sonra kısa yola sağ tık>özellikler ve tırnaktan sonrasına LS:2 yaz

----------

Chara girince oyundan atıyo daha doğrusu clientless oluyo sebebi ne acaba?
clientless olduğundan eminmisin?
takip ekranından disconnected yazıp yazmadığına bak ona göre yardımcı olalım ^^

İlk tefa başıma geldi ibotta bir sorun.Media patcherde r-sro yu secıp searc address deyince critical error veriyor sebebini bilen varmı arkadaşlar ?

sayın mod hıc bı turlu gremıyorum o clntess modsa ne oyle nede ı botla normal olarak gıremıyorum buys or down hatası alıyorum ben hs calısmıyor sanırım ama nrmal bı sekılde vıdeonunda hepsını yapıyorum yardımet banaya (uzaktan yarıdım olayı TeamViewer ıle yardım etsen bana )
ibot klasöründe init die bi klasör war
onun içndede iphs die bi metin belgesi var
onu editledinmi?

----------

İlk tefa başıma geldi ibotta bir sorun.Media patcherde r-sro yu secıp searc address deyince critical error veriyor sebebini bilen varmı arkadaşlar ?
klasörün sro-R olduğuna eminmisin peki?

kesinlikle çünkü rsro dan yeni cıktım oyun normal calısıyo patcher la ip yapamadım critical error veriyor

o zaman 1. sayfada verilen c++ 2010-2008 res
ve framework 3.5-4
ocx files yüklü olduğundan emin olun.

ibot un içerisindeki ocx files c+2008 yüklü win 8 kullanıcısı olduğum için net frw otomatik kurulu

bende win8 kullanıyorum ama hiç öyle bi hata almadım tam hatayı yazarmısnız?

Geri