• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İBOT Kurulum [VİDEO ANLATIM] (Çalışma Garantili)

run time 383 hatası veriyor ıd pw girdikten sonra ibotta sonra bot kapanıp dc verior YARDIMMMMMMMMMMMMMM

Kardeş "Run SroHackShield" e tıklayınca bende start gelmedi. Şimdi oyun normal olarak da açılmıyor napıcaz şimdi ?

dediğin herşeyi yaptım ama yinede oynua girip id ve pw yazdığımda sınucuyla olan baglantın kesildi diyor

----------

run sro hack shielde tıklıyorum "java windows tarafından bulunamıyor ismi dogru yazdıgınızdan emin olup tekrar deneyiniz" diyor lütfen yardm edin..

arkadaşlar Win7 x86 işletim sistemine sahibim. videodaki tüm anlatılanları aynen uyguladım ama ibot - mediapatcher yaptıktan sonra RUN SRO Hackshield tıklıyorum sro launcher da start gelmiyor. bi hata veriyor. hata şu: '' the server is undergoing inspection or updates....'' lütfen yardımcı olun nasıl gideririm bu hatayı? İsro ver.1.400 yüklü. teşekkürler şimdiden

iBot media patcher acıyorum s.revolutıon tıkladıktan sonra custom adress yapıyorum sonra search yapınca bı anda program yanıt vermıyor dıyor ve bılgısayar cok fena kasıyo reset atmak zorunda kalıyorum anlayan birileri yardım edebilirmi

s.a ben silkroad r oynuyorum herşeyi yaptım hackshield i açınca waiting for client yazıyor öyle kalıyor araştırdım ama bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz

ben hepsini teker teker yaptım oyuna girdim çara tıkladım start dedim oyundan attı şöle bi hata vedi
Hack Shield Error05
Anti-Hacking function is corrupted.
(00010a01) Closing Silkroad client

Herşeyi eksiksiz yaptım ama ibot'daki şu hatadan kurtulamadım, yardımcı olursanız sevinirim;

"HS Server is busy or down!" Bu yazı çıkıyor bot ekranının en üstünde sonra loaderden launch yapınca direkt dc veriyor

Normalde "HS Server Successfuly Connected" yazması lazım değil mi?

Bot girdikden sonra clent discconet werıyor yada clent gozukmuyr hersey tmm ama

Herşeyi eksiksiz yaptım ama ibot'daki şu hatadan kurtulamadım, yardımcı olursanız sevinirim;

"HS Server is busy or down!" Bu yazı çıkıyor bot ekranının en üstünde sonra loaderden launch yapınca direkt dc veriyor

Normalde "HS Server Successfuly Connected" yazması lazım değil mi?

Sa RUNSROR ACIKDAN SONRA CLENT TM GİRİS YAPIYOR CLENT CLENT GÖZÜKMÜYOR YADA DC NEDİR YARDIMCI OLLURMUSUN HERSEY TMM TEKK O SORUN KALDI s:

----------

Ads%C4%B1z.png

----------

Ads%C4%B1z.png

Geri