• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Müzik adı?

ya arkadaşlar aaaaa diye bağırma yok şarkıda, auva auva diye ses çıkarıyor sonra şarkıya devam ediyor. tabi melodisini anlatamadığım için auva auva diye şarkımı olur diyorsunuz.. dediğim gibi kimsenin bildiğini sanmıyorum. belki büyük müzik arşivi olan vardır diye düşündüm.. telefonla uzaktan yakından aram olmadığı için "shazam" diye şeyi ilk defa duyuyorum. :S şarkı benim için önemli çünkü motive olmamı sağlıyor.

ya arkadaşlar aaaaa diye bağırma yok şarkıda, auva auva diye ses çıkarıyor sonra şarkıya devam ediyor. tabi melodisini anlatamadığım için auva auva diye şarkımı olur diyorsunuz.. dediğim gibi kimsenin bildiğini sanmıyorum. belki büyük müzik arşivi olan vardır diye düşündüm.. telefonla uzaktan yakından aram olmadığı için "shazam" diye şeyi ilk defa duyuyorum. :S şarkı benim için önemli çünkü motive olmamı sağlıyor.
Büyük olasılıkla bir remixdir o yüzden kimse bulamamıştır

Banada müzik ismi lazım kadın 'ah ahhh ' diye bağırıyor mix olması lazım geçen seneden elbet bilen vardır :D

Not : Müzik olduğundan eminim

konuyu okurken aklıma gelen ilk şarkı evanescence bring me to life oldu :P

Verdiğin tarifle sharzam bile bulamaz :) en az 5-6 sn dinliyor öyle arama yapıyor. İstersen Sharzama auva auva diye konuş belki bulur :D

Geri