• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Fikret ve Skrillex dışında benim yazımı alıntı yapanların tamamının dürüst olayım gerizekalı olduğunu düşünüyorum ben ne yazıyorum onlar ne algılıyor...

Yazdığını o zaman bi kere daha kendin oku ve ne anlıyorsun o kadar insan senin anlatmak istediğin şekilde anladı ve sana o şekilde cevap verdi Üslubunu takın. ;)

oruç başa vurdu açktık susadık forumu takip ederken başım döndü :S

Fikret ve Skrillex dışında benim yazımı alıntı yapanların tamamının dürüst olayım gerizekalı olduğunu düşünüyorum ben ne yazıyorum onlar ne algılıyor...

Bilader senin derdin ne ki sürekli isyan edecek birşeyler arıyosun veya birilerine laf sokmaya yada espri yapıcam die şaklabana dönüosun bence asıl senin akıl sağlığın iyi değil dünden beri aynısın

şimdi bu 135 kişi isyan etse burda darbe yapsa rejim değişikliği olsa hoşmu olur arkadaş 15dk diyounz 1 saat oldu sayılır gözünüz sevim bir daha vakit vermeyin verceksenizde tahmin ettiğiniz sürernin 4-5 katını verinki böyle tepkiler almayın bekle bekle bekle insna bunalıyo bir yerden sonra anlamıyonuzki...

Oruç oruç Allah yardımcınız olsun tuttu bu oyun gerçekten çok güzel 30level'e kadar kastım. Beklemeye değer :beer

adonish alıntı yapma benden kardeşim ya o laf bana ait telif hakkı aldınmı benden? mahkemelerde süründürürüm lan seni akıllı ol:D

Dün gece saat 9da ise giderken sw kapandı aha dedim farkı koyucaklar yandık :D sabah bi geldim oyun geceden beri kapalıymıs bi oh cektim acıkcası sonra oyunu beklioz saat 3 oldu bundan sonraki korkum aksam gene 9da ise gidesiye kadar oynarmıyım oldu :D (ama ins acılır beklemekden baska elden bisi gelmiyor)

Geri