• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Nautilus Server ve Oyun Bilgileri

Hadi be kardeşim anlıyorum sorun var bizim için uğraşıyorsunuz. Açmıyoruz deyinde bari bir umut olmasın içimizde :agla2 dk sonra açılır 3 dk ya açılır boyna bekliyoruz.
Edir:Biri çıkarda beğenmiyorsan bekleme, silahmı dayadılar gibi laf etmesin ağzına vurum kürekle :hfy:

Hadi be kardeşim anlıyorum sorun var bizim için uğraşıyorsunuz. Açmıyoruz deyinde bari bir umut olmasın içimizde :agla2 dk sonra açılır 3 dk ya açılır boyna bekliyoruz.

aynen aynen 15 dk dediniz pc başında bekledik kısa bi süre diye.gel gelelim 1 saat ten fazla oldu

Suan sunucuda umit abi var. Birseylen ugrasiyormus simdilik aldigim bilgiler bu. Umit abinin isi bittiginde hemen acicagiz serveri.

ya bir zaman verin tahmin ettiğinizin 5 katını söyleyin ama bir zaman verin yani meraktan elimiz kolumuz bağlı pc başında bekliyoruz böyle saf saf...

Adamlar sanki zevkinden açmıyo,neyin tribini yaşıyonuz,açılmazsa ölücekmisiniz,hayatınız bu serverdanmı ibaret?

Beyler Sakin Olun Lütfen Sabır Nasıl Birşeydir Bilirim Bende Biraz Anlayışlı Olun Lütfen Sizinde Başınızda Böyle Birileri Olsa Durmadan Dürten Oyuncular Player Lütfen Biraz daha Sakin Olun....

Siz bu şekilde yaptıkça BlackPearl takımının çalışma hevesini kırıyorsunuz.

Geri