• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

O Değilde Okullar Açılıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
adımız cıktı arkadas :D seni sormalı asıl :D

İyi gibiyim Allah'a Şükür :D Geçen gün yolda yürüyordum kanka sen geldin aklıma lan dedim bir turbobit hesap alayım. Attım banka hesabıma 10 tl sonra geldim fiyatlara bi baktım 16 tl yazıyor sonra vazgeçtim :D:D:D:D

Ümit abiden 6 tl borç isticektim küfür eder diye istemedim :haha

İyi gibiyim Allah'a Şükür :D Geçen gün yolda yürüyordum kanka sen geldin aklıma lan dedim bir turbobit hesap alayım. Attım banka hesabıma 10 tl sonra geldim fiyatlara bi baktım 16 tl yazıyor sonra vazgeçtim :D:D:D:D

Ümit abiden 6 tl borç isticektim küfür eder diye istemedim :haha
ben olsam bende ederim :D benim hesabın suresi doldu işime pek yaramıyordu uzatmadım tekrar :D

12. sınıfa geçen bir arkadaşım devamsızlık ve not olayının liseye yeni başlayanlar ve başlayacaklar için geçerli olacağını söyledi yalanmı doğrumu bilmiyorum bi araştır derim

Doğrusa çok iyi olurki öyle olması lazım.Nasılki 4+4+4'ün faydalarından yaralanamadık(bana göre faydaları vardı sınıf geçme yönetmeliğinde), bu yeni yönetmeliğinde saçmalıklarını görmememiz lazım.

----------

aslında kendi açımdan sıkıntı yok ama ailem ve diğerlerinin beklentisi yüksek beni asıl tedirgin eden de bu. bekledikleri kadar iyi bir sonuç alamazsam diye korkuyorum

Onlar neyi bekliyor?Bence önemli olan senin beklentin.Sen kendi kazandığın okuldan memnunsan aileninde mutlu olması lazım.Sen başta benim için burayı kazanmak yeter deseydin belki aileninde beklentisi senin kazanmak istediğin okul olurdu.

Doğrusa çok iyi olurki öyle olması lazım.Nasılki 4+4+4'ün faydalarından yaralanamadık(bana göre faydaları vardı sınıf geçme yönetmeliğinde), bu yeni yönetmeliğinde saçmalıklarını görmememiz lazım.

----------

Onlar neyi bekliyor?Bence önemli olan senin beklentin.Sen kendi kazandığın okuldan memnunsan aileninde mutlu olması lazım.Sen başta benim için burayı kazanmak yeter deseydin belki aileninde beklentisi senin kazanmak istediğin okul olurdu.
Lanet olsun, benim okul düşüncelerim hep bu çocukla aynı.
Bende nerde kaldın diyordum. :D

Geri