• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

O Değilde Okullar Açılıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Biz gurbetteyiz adam ne diyor ya :) Ben kendi evimede atarım 3saatte bitirirm sabaha kadar fantezi kurmaya gerek yok :)

Aynen ya, sürekli öğrenci evinize anneniz babanız gelicek, evde rahat rahat yaşayamıcaksın.
Düşünsene eve kız attın, sabah annen süpriz yapmak için aniden geliyor ve kapıyı kız açıyor.
Ayıkla princin taşını.. :D
Kapıyı erkek açsa daha bi kötü olm. :D Düşünsene boxer-atlet kapıyı açıyor bence evlatlıktan redderler. :D :D

Aileyle aynı şehirdeysen zaten niye ayrı eve çıkıyosunki :D
Ersan lafı nerden anlıyon oğlum. :D

Orda demek istediğim, aile özleminden dolayı yakın şehirlere gidersen zırt pırt gelirler orda onu söylemeye çalışıyorum ama, ersan bey geometriden başka birşey düşünmüyor. :D

Geri