• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

O Değilde Okullar Açılıyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
9. sınıfa başladıysan sıkıntı yok. Zaten karışan girişen yok. Biri küfür etse bile he - he de geç. Her lisede kendini d*şşaklı göstermeye çalışan saplar vardır..Hiç bulaşma. :)
Zaten milleti pek ipleyen biri değilim samimi olmadığım kişiyle rahatlıkla konuşmam ama 10a geçen birisi ile tanıştım(aynı okuldayız ve şehrimdeki en iyi anadolu lisesi). Okulun ilk haftası çok sakat her türlü arkadaş bulabilirsin, dikkatli ol, hoca falan dinlemeden istediğini yapıyorlar dedi(aynı şeyi bir kaç kişiden de duydum) içime bir kurt düştü

Zaten milleti pek ipleyen biri değilim samimi olmadığım kişiyle rahatlıkla konuşmam ama 10a geçen birisi ile tanıştım(aynı okuldayız ve şehrimdeki en iyi anadolu lisesi). Okulun ilk haftası çok sakat her türlü arkadaş bulabilirsin, dikkatli ol, hoca falan dinlemeden istediğini yapıyorlar dedi(aynı şeyi bir kaç kişiden de duydum) içime bir kurt düştü

bişe yapamazlar korkma onların amacı geçen sene kendilerine yapılanları bu senekilere yapmak :D

İlk gün müdürü dinle,sonra sınıfına git orda olanlarla tanış.Zaten çoğu kişi belli eder kendini.9.Sınıfsın diye artistlik yapan i.nelerde olabilir onlarada dikkat et :D

ulan gidicek bi okulumuz bile yok :D Ek tercihleri bekliyorum olmadı dershaneye gidicem,kendimi bi garip hissediyorum boşluktayım sanki :D

9.sınıf olsam nesede 11.sınıfa gectim bölüm deiştirdim. simdi millet birbirini tanıyor bi sap gibi ben gidicem :(

hep şu tanısma olaylarına gıcık kaparım ama hiç peşimi bırakmıyorlar.

9.sınıfta
9.sınıfın 2. dönemi
10.sınıfta
11.sınıfta

:(

Üniversiteyi kazandığım için rahat 13 saat yolculuk için şimdiden yorgunum :D

İşte ne yapıcaksın bazıları ilk okullar ile birlikte gitmek zorunda kalıyor....... Şükretmeyi bilin....

Aile ile aynı şehirde okumaktan iyidir neyini beğenmiyosunuz :D
Aynen ya, sürekli öğrenci evinize anneniz babanız gelicek, evde rahat rahat yaşayamıcaksın.
Düşünsene eve kız attın, sabah annen süpriz yapmak için aniden geliyor ve kapıyı kız açıyor.
Ayıkla princin taşını.. :D

Geri