• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Beyler ini lere hamachı ıp sı yazdıgımda global manager hata verıyor.. onun yerıne 127.0.0.1 le denedım global manager acıldı fakat download serverı acmaya calıstıgımda acılmadan dırek kapandı ve global managerde bı hata olustu " cannot certify server body : [DownloadServer][5.43.225.40] " hata bu sanırım hamachı ıpsıyle falan cakısıyo..

1226.png

Beyler ini lere hamachı ıp sı yazdıgımda global manager hata verıyor.. onun yerıne 127.0.0.1 le denedım global manager acıldı fakat download serverı acmaya calıstıgımda acılmadan dırek kapandı ve global managerde bı hata olustu " cannot certify server body : [DownloadServer][5.43.225.40] " hata bu sanırım hamachı ıpsıyle falan cakısıyo..

1226.png

Hamachiyi sil ardından cmd yi aç ipconfig /all yaz orada 192.168.x.x ipsi ile oyunu kurmayı dene 127.0.0.1 geçersiz.

PoweRScreaM

Portların yanlış kardeşim. 32000 serisini kullanma onlar hatalı ben sana doğru portları atayım. o portlarla zaten machine manager açılmıyor.

Global manager : 32000
Gatewayserver: 15880
Downloadserver:15880
Farm Manager:15880
Agent server:15882
Machine manager: 15880
Game server: 158882
Shardmanager:15882

olacak portlar bunlar

ipconfıgdekıyle denedıgımdede bu hata işte..

1466.png

----------

PoweRScreaM

Portların yanlış kardeşim. 32000 serisini kullanma onlar hatalı ben sana doğru portları atayım. o portlarla zaten machine manager açılmıyor.

Global manager : 32000
Gatewayserver: 15880
Downloadserver:15880
Farm Manager:15880
Agent server:15882
Machine manager: 15880
Game server: 158882
Shardmanager:15882

olacak portlar bunlar

o sekılde zaten :S

IIS yi kurmak istedigimde wındows ozellklerını ac veya kapata tıkladıgımda lıste bos gelıyor

Çözümü bilen varmı cok acil

@Power ,

Cert uyumsuzluğundan kaynaklanıyor.

O server.cfg ye o certifi. uyumlu değildir.

11w4myx.jpg

Böyle bir sorun var hala iskorpit in verdiklerini venedimde db baglanıyor herşey normal ama ip olarak benimki 192.168.0.10

orda çıkan 192.168.79.1 :S

tüm cfglerde ip adreslerim yazıyor hepsi normal ancak sorun bu :S

sanırım 64 bit oldugu ıcın boyle bır hata oldu 32 bit win 7 de arkadasda xp yuklıcem mecbur yıne olmazsa artık bsy demıyorum..

badboycengo Server.cfg Aç GatewayServer'in az altinda IBUVCharacterSet Die Bşy Var Onun Karşisinda Rakamlar Sayilar Var Charinin İsmini O Rakamlari Kullanarak Ac

Geri